Jak sledovat UFC Fight Night s Machem Muradovem dnes živě? ▶️ Livestream zdarma

Makhmud Muradov má před sebou 7. zápas v UFC. V noci ze soboty na neděli vyzve v Las Vegas neporaženého Aliaskhaba Khizrieva. Kde sledovat UFC Fight Night v online livestreamu vám poradíme v článku.

Makhmud Muradov jde do boje Foto: Profimedia

Kdy a kde sledovat živě Muradov vs. Khizriev ▶️ Livestream zdarma dnes

V noci ze soboty na neděli okolo 1:00 našeho času se po zranění opět vrací do klece nejslavnější světové organizace Uzbek s českým srdcem, Makhmud Muradov. Na UFC Fight Night v Las Vegas se poměří s ruským chasníkem Aliaskhabem Khizrievem. Zápas můžete sledovat živě v livestreamu na Tipsport TV ZDE

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápas Muradov vs. Khizriev přijde na řadu jako druhý v pořadí v rámci hlavní karty UFC Fight Night: Imavov vs. Dolidze, která startuje v 01:00 SEČ. A půjde o hodně. Mach má před sebou poslední zápas stávající smlouvy a výsledek tohoto duelu může ledasco napovědět při nadcházejícím vyjednávání.

Nečeká ho ale vůbec nic snadného. Aliaskhab Khizriev dosud v kariéře nepoznal přemožitele a díky svému urputnému wrestlingu je pro každého bojovníka extrémně nepříjemným protivníkem. Mach je ovšem v dobrém rozpoložení, operované koleno je v naprostém pořádku, a tak si svěřenec Petra Knížete a Andrzeje Kościelskiho dělá zálusk na druhou výhru v řadě. Bude první, kdo najde recept na ruského soupeře?

Vsaďte si na bojové sporty u Tipsportu s bonusem 500 Kč zdarma

Kde sledovat Muradov live stream UFC Fight Night?

Všechny zápasy nadcházejícího turnaje UFC Fight Night: Imavov vs. Dolidze najdete na Tipsport TV. Tam si stačí jednotlivé duely rozkliknout v sekci LIVE. Pro spuštění livestreamů zdarma je nutné splnit podmínku vsazeného tiketu alespoň za 30 Kč v posledních 7 dnech. Nově registrovaní sázkaři obdrží skvělý vstupní bonus 300 kč na první sázky.

Utkání Khizriev vs. Muradov v TV nabídne kanál Premier Sport 1, který odvysílá zápasy na hlavní kartě. Pakliže chcete sledovat všechny zápasy už od 22:00, využijte zmíněnou TV Tipsport.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

1️⃣ Kdy má Makhmud Muradov zápas v UFC?

Mach Muradov se představí na hlavní kartě turnaje UFC Fight Night v Las Vegas už v noci ze soboty na neděli. Kdo bude jeho soupeřem se dozvíte v článku.

2️⃣ Jak UFC Muradov sledovat online živě?

Zápas Makhmuda Muradova můžete sledovat online na internetu. Livestream najdete na Tipsport TV.

3️⃣ Muradov kdy zápasí v UFC?

V pořadí sedmý zápas Macha Muradova proběhne na UFC Fight Night v Las Vegas už v neděli okolo 1:30 našeho času.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Makhmud Mach Muradov

Makhmud Mach Muradov - MMA zápasy, statistiky a životopis

Makhmud Mach Muradov je uzbecký MMA bojovník ✌, který má silné vazby na Českou republiku. Aktuálně působí v nejprestižnější organizaci...

Paddy Pimblett patří mezi největší hvězdy současné UFC

Organizace UFC - program, zápasníci, eventy a statistiky

UFC je nejlepší MMA organizace na světě. ✨ Podívejte se na kompletní informace, které naleznete podrobně rozepsané v článku.

Sledujte UFC turnaj na Tipsport TV s bonusem za registraci

Jak sledovat UFC live streamy zdarma živě? Na Tipsport TV

Sledujte v roce 2024 ✅ všechny turnaje UFC v livestreamech zdarma. ❤️ Podívejte se na snadný návod a fanděte u MMA zápasů v přímém...