Jak sledovat box Anthony Joshua vs. Kubrat Pulev?

Anthony Joshua se už dnes (12.12.) utká s Kubratem Pulevem. Podívejte se na informace a návod ke sledování livestreamu živě.

Joshua se utká s Pulevem Foto: Instagram/anthonyjoshua

Jak sledovat boxerský zápas Joshua vs. Pulev? Livestream i v TV?

Přímý přenos boxerského zápasu o titul šampiona těžké váhy mezi Anthonym Joshuou, který obhajuje a vyzyvatelem Kubratem Pulevem bude možné sledovat v Česku pouze prostřednictvím livestreamů. Boxerský zápas Joshua - Pulev proběhne už tuto sobotu 12. prosince. Hlavní duel by měl začít přibližně ve 23:00. Klikněte zde a sledujte živě průběh zápasu zdarma.

Sledujte průběh boxerských zápasů zde

V českých sportovních televizích bohužel tentokrát přímý přenos neuvidíme. Jedinou možností je tak sledování livestreamů. K dispozici bude oficiální livestream přes PPV na platformě DAZN. Cena za přístup k oficiálnímu živému streamu je více než příznivá. Za očekávaný duel Joshua vs. Pulev totiž zaplatíte pouze 1,99 liber. Jako obvykle jsou samozřejmě k dispozici i livestreamy zdarma, které naleznete volně dostupné na internetu.

TIP Vítěz Joshua v kurzu 1,10 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na box

Joshua zvítězí nad Pulevem

Favoritem boxerského zápasu mezi Kubratem Pulevem a Anthonym Joshuou, který proběhne v Londýně, je aktuální držitel šampionského pásu Joshua. Anglický boxer je rychlejší a Puleva si dokáže držet v potřebné vzdálenosti. Cokoliv jiného než výhra favorizovaného domácího boxera by byla obrovským překvapením. Na tiket patří Joshua.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.