Jak a kde sledovat I AM FIGHTER 2 živě? Online a zdarma

Galavečer I AM FIGHTER 2 proběhne už dnes (6. března). Podívejte se na kompletní návod ke sledování livestreamu zdarma.

Sledujte živě I AM FIGHTER zdarma na online streamu (Deák vs. Benkaci) v Praze Foto: TZ IAF

Jak sledovat I AM FIGHTER 2 živě? Online stream bude na Fortuna TV

Galavečer I AM FIGHTER 2, který se koná už dnes 6. března v pražské aréně O2 Universum, nabídne hned několik velice zajímavých zápasů. Kromě finálových duelů reality show se v akci představí i Tomáš Deák, Alexandr Cverna a Jakub "IronKap" Studený. Klikněte zde a sledujte všechny zápasy na IAF#2 zdarma a živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Celý galavečer bude možné sledovat prostřednictvím přímého přenosu na webu sázkové kanceláře Fortuna. Na Fortuna TV uvidíte v livestreamu celou fight card I Am Fighter 2 a na všechny zápasy bude možné i sázet live. Tento online stream samozřejmě bude bez zpoždění, takže svým favoritům můžete fandit v reálném čase. Přímý přenos bude k dispozici i na placené televizi O2 Sport.

TIP Vítěz Deák T. v kurzu 1,18 sipka Vsadit u Fortuny a sledovat zdarma

Deák zvítězí na IAF 2

Hlavním zápasem celého večera I AM FIGHTER 2 bude souboj Tomáš Deák vs. Montar Benkaci. V tomto zápase by měl mít navrch slovenský šampion, který se může pyšnit i titulem organizace Oktagon. Deák je totiž zkušenějším bojovníkem a zároveň je lepší v postoji i na zemi. Na tikety proto patří výhra Deáka ve stále pěkném kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.