Pavel Novotný vs. Jaroslav Foldyna: Vsaďte si na KO!

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Utká se Pavel Novotný s Jaroslavem Foldynou v boxu? A kdo z nich odejde jako vítěz? Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy!

Pavel Novotný Foto: Profimedia

Pavel Novotný vs. Jaroslav Foldyna v boxu: Fortuna vypsala kurzy

Dočkáme se v letošním roce 2020 boxerského souboje Pavla Novotného s Jaroslavem Foldynou? Šance na tento netradiční duel, který by bezesporu rozhýbal stojaté vody českého boxu tu rozhodně je. Slovní přestřelky mezi řeporyjským starostou a poslancem SPD vygradovaly v pořadu Jaromíra Soukupa na televizi Barandov. Novotný totiž nazval Foldynu koštětem, který si to nenechal líbit a pohrozil, že v sále nechá zhasnout (?!). Klikněte zde a vsaďte si na boxerský souboj Novotný vs. Foldyna.

Uvidíme bitvu v ringu mezi Novotným a Foldynou?

Starosta Řeporyjí a známý pokerový hráč Pavel Novotný už dříve připustil, že by se s Jaroslavem Foldynou při dodržení platových podmínek utkal. Foldyna je ovšem bývalý boxer a i při jeho věku by pravděpodobně v ringu předvedl obstojný výkon. Rozdíl dvaceti let je nicméně obrovský a Pavel Novotný by díky své tělesné konstituci mohl hrozit tvrdým KO.

TIP: Vítěz díky KO/TKO Novotný P. v kurzu 75 sipka Vsadit s bonusem u Fortuny

Knockoutuje Pavel Novotný Jaroslava Foldynu?

Možností, kde by mohl boxerský souboj mezi Novotným a Foldynou proběhnout, je hned několik. Jako nejpravdopodobnější se jeví exhibiční turnaj, který pořádá Lukáš Konečný. Přesné datum známé není, nicméně celá akce s charitativním podtextem by měla proběhnout už v létě.

Kurz na výhru Pavla Novotného prostřednictvím KO/TKO je u Fortuny natolik vysoký, že se vyplatí ho za menší sumu vyzkoušet. Postava Pavla Novotného v mnohém připomíná Tysona Furyho v době odvykačky a všichni víme, jak aktuální šampion organizací WBA, WBC, IBF, WBOv poslední době úřadoval. Řezník z Badenu nezůstane své přezdívce nic dlužen a v případném zápase sázíme na jeho výhru.

Pavel Novotný vs. Jaroslav Foldyna video

Zde se můžete podívat na celý incident na TV Barandov:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.