Box na Letních olympijských hrách v Tokiu 2021

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Sazkabet

Ke vkladu až 9 500 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Box patří mezi největší stálice v historii olympijských sportů. Poprvé se o medaile v této královské disciplíně soutěžilo už v roce 1904 v St. Louis. I když to dlouho vypadalo, že bude box pro LOH v Tokiu ze seznamu vyškrtnut, nakonec o zápasy v tomto sportu nepřijdeme.

Slovenský boxer Andrej Csemez - Zdroj ČTK, imago sportfotodienst, JB Autissier via www.imago-images de Foto: ČTK/imago sportfotodienst/JB Autissier via www.imago-images de

Hodnocení boxu na LOH 2021: 8,9/10

  • Datum konání: 24. července - 8. srpna 2021
  • Nabídka sázek: na olympiádě jde sázet na mnoho sportů

Box na olympiádě Tokio 2021 - datum a informace

Je tomu již 21 let, co se o poslední olympijskou medaili v boxu pro české barvy postaral legendární Rudolf Kraj. Pro hry do Tokia si čeští reprezentanti místenku nevybojovali. V Japonsku se ale představí slovenský boxer Andrej Csemez, jehož výsledky budou nepochybně zajímat všechny česko-slovenské fanoušky bojových sportů. Box je na LOH 2021 na programu od 24. července do 8. srpna 2021. Vyzvedni si sázkový bonus ZDE za jednoduchou online registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Box zůstal součástí programu Letních olympijských her v Tokiu navzdory velkým komplikacím. Amatérská boxerská federace AIBA je totiž dlouhodobě pod palbou kritiky za nedostatečné reformy a mizerné hospodaření. Výkonná rada mezinárodního olympijského výboru ale nakonec ponechala box mezi olympijskými sporty i pro odložené LOH v tokiu.

sipka ZDE se podívej na výsledky českých reprezentantů v evropské boxerské kvalifikaci na LOH do Tokia

Andrej Csemez box Tokio 2021

Disciplíně box tak reálně hrozilo, že nebude zařazen do olympijského programu, což se ale nakonec nestalo. Asi nejvíce bude domácí fanoušky zajímat, jak si povede v kategorii do 75 kilogramů Slovák Andrej Csemez, který olympijskou účast v boxu pro svoji zemi vybojoval po dlouhých 25 letech.

Andrej Csemez zápas na olympiádě

Csemez dokázal postoupit z prvního kola, kde na body porazil Aarona Prince z Trinidadu a Tobaga. Ve čtvrtek kolem 4:30 hodin ho čeká osmifinálový duel s Arméncem Darčinjanem.

sipka AKTUALIZOVÁNO: Andrej Csemez podlehl Darčinjanovi po boji 5:0 na body a na olympiádě končí.

LOH 2021 Tokio box: program, výsledky - Andrej Csemez dnes

Váhových kategorií je v rámci olympijského boxu poměrně dost. Muži se o cenné kovy utkají ve 12 hmotnostních kategoriích a ženy v 5. Mimochodem ženy se v boxu na Olympiádě poprvé představily až v Londýně v roce 2012.

BOX NA LETNÍ OLYMPIÁDĚ V TOKIU 2021
Datum Kategorie Výsledek
24.07.2021 (04:00-13:30)
Ženy 54-57 kg (1. kolo) Marcelat Sakobi Matshuová (COD) – Nesthy Peteciová (PHI) 0:5 ; Nikolina Cacičová (CRO) – Yarisel Ramirezová (USA) 5:0 ; Ljudmila Voroncovová (ROC) – Irma Testaová (ITA) 1:4 ; Karriss Artingstallová (GBR) – Keamogetse Sadie Kenosiová (BOT) 5:0 ; Yamileth Solorzanová (ESA) – Sena Irieová (JPN) 0:5
Muži 63-69 kg (1. kolo) Necat Ekinci (TUR) – Aljaxandr Radzionav (BLR) 2:3 ; Albert Mengue Ayissi (CMR) – Thabiso Dlamini (SWZ) TKO, Ayissi postup Merven Clair (MRI) – Wyatt Sanford (CAN) 5:0 ; Sewonrets Quincy Okazawa (JPN) – Vikas Krišan (IND) 5:0 ; Delante Johnson (USA) – Brian Agustin Arregui (ARG) 3:2 ; Lorenzo Sotomayor Collazo (AZE) – Eskerchan Madijev (GEO) TKO, Madijev postup Marion Faustino Ah Tong (SAM) – Stephen Zimba (ZAM) 0:5
Muži 75-81 kg (1. kolo) Mohamed Assaghir (MAR) – Imam Chatajev (ROC) TKO, postup Chatajev Shabbos Negmatullojev (TJK) – Čchen Ta-siang (CHN) 0:4 ; Jorge Luis Vivas Palacios (COL) – Benjamin Whittaker (GBR) 1:4 ; Mohammed Houmri (ALG) – Nalek Korbaj Barrera (VEN) 3:2 ; Luka Plantič (CRO) – Odai Rijay Adel Al-Hindawi (JOR) 3:2 ; Emmet Brennan (IRL) – Dilshod Ruzmetov (UZB) 0:5
Muži 81-91 kg (osmifinále) Do 91 kg, muži 1. kolo Sanjar Tursunov (UZB) – Abdelhafid Benchabla (ALG) 1:4
25.07.2021 (04:00-13:45) Ženy 48-51 kg (1. kolo) Sandra Drabiková (POL) – Tursunoj Rachimovová (UZB) 1:4 ; Irish Magnová (PHI) – Christine Ongareová (KEN) 5:0 ; Roumaysa Boualamová (ALG) – Jutamas Jitpongová (THA) 0:5 ; Mandy Bujoldová (CAN) – Nina Radovanovičová (SRB) 0:5 ; Giordana Sorrentinová (ITA) – Irismar Cardozo Rojasová (VEN) 5:0 ; Chungneijang Hmangteová (IND) – Miguelina Hernandezová (DOM) 4:1 ; Cukimi Namikiová (JPN) – Catherine Nanziriová (UGA) 5:0 ; Světlana Solujanovová (ROC) – Virginia Fuchsová (USA) 2:3 ; Stojka Željažkova Krastevová (BUL) – Thi Tam Nguyenová (VIE) 3:2 ; Rabab Cheddarová (MAR) – Charley-Sian Davisonová (GBR)
Ženy 64-69 kg (1. kolo) Karolina Koszewská (POL) – Šachnoza Junusovová (UZB) 5:0 ; Saadat Dalgatovová (ROC) – Baison Manikonová (THA) 1:4
Muži 69-75 kg (1. kolo) Seyedshahin Mousavi (IRI) – Juito Moriwaki (JPN) 2:3 ; Francisco Veron (ARG) – Adam Chartoi (SWE) 5:0 ; Rodriguez Sella (EOR) – Euri Cedeno (DOM) TKO, Cedeno postup ; Aaron Prince (TTO) – Andrej Csemez (SVK) 0:4 ; Younes Nemouchi (ALG) – Kavuma Ssemujju (UGA) 5:0 ; Ashish Kumar (IND) – Erbieke Tuoheta (CHN) 0:5 ; Fanat Kachramonov (UZB) – Giorgi Charabadze (GEO) TKO, Kachramonov postup David Tshama (COD) – Dieudonne Seyi (CMR) 3:2 ; Troy Isles (USA) – Vitalij Bandarenka (BLR) 5:0
Muži 91+ kg  (osmifinále) Mahammad Abdullajev (AZE) – Danis Latypov (BRN) 3:1 ; Muslim Gadzhimagomedov (ROC) – Abdelhafid Bínčabla (ALG) Ammar Riad Abduljabbar (GER) – Jose Maria Lucar Jaimes (PER) Ato Leau Plodzicki-Faoagali (SAM) – Uladzislau Šmiahlikau (BLR) Youness Balla (MAR) – David Nyika (NZL) Julio Cesar Castillo Torres (ECU) – Hussein Eishaish Hussein Iashaish (JOR) Abner Teixeira (BRA) – Cheavon Clarke (GBR) Elly Ajowi Ochola (KEN) – Julio la Cruz (CUB) Enmanuel Reyes Pla (ESP) – Vasilij Levit (KAZ)
26.07.2021 (04:00-13:45) Ženy 54-57 kg (osmifinále) Ju-ting Lin (TPE) – Nesthy Peteciová (PHI) 2:3 ; Stanimira Petrovová (BUL) – Yeni Ariasová (COL) 2:3 ; Caroline Veyreová (CAN) – Nikolina Cacičová (CRO) 5:0 ; Irma Testaová (ITA) – Michaela Walshová (IRL) 5:0 ; Jucielen Romeuová (BRA) – Karriss Artingstallová (GBR) 0:5 ; Im Ae-či (KOR) – Skye Nicolsonová (AUS) 1:4 ; Ramla Said Aliová (SOM) – Maria Nechitaová (ROU) 0:5 ; Sena Irieová (JPN) – Khouloud Hlimiová (TUN) 5:0
Muži 52-57 kg (1. kolo) Jose Quiles Brotons (ESP) – Kurt Anthony Walker (IRL) 0:5 ; Roland Galos (HUN) – Serik Temiržanov (KAZ) 0:5 ; Duke Ragan (USA) – Samuel Kistohurry (FRA) 3:2 ; Mykola Bucenko (UKR) – Jean Carlos Caicedo Pachito (ECU) 2:3 ; Mohammad Al-Wadí (JOR) – Ceiber David Avila Segura (COL) 0:5 ; Daniyal Shahbakhsh (IRI) – Mohamed Hamout (MAR) 5:0 ; Chatchai-Decha Butdee (THA) – Peter McGrail (GBR) 5:0 Mirco Jehiel Cuello (ARG) – Hamsat Shadalov (GER) 3:2 ; Duong van Nguyen (VIE) – Tajfur Alijev (AZE) 3:2 ; Tsendbaatar Erdenebat (MGL) – Nicholas Okong'o Okoth (KEN) 3:2 ; Keevin Allicock (GUY) – Alexy Miguel de la Cruz Baez (DOM) 0:5
Muži 63-69 kg (osmifinále) Pat McCormack (GBR) – Aliaksandr Radzionau (BLR) 5:0 ; Roham Polanco Emiliano (DOM) – Bobo-Usmon Baturov 0:4 ; (UZB) Aidan Walsh (IRL) – ALbert Mengue Ayissi 5:0 ; (CMR) Merven Clair (MRI) – Zeyad Eishaih Hussein Eashash (JOR) 3:2 ; Roniel Iglesias (CUB) – Sewonrets Quincy Okazawa (JPN) 3:2 ; Delante Johnson (USA) – Ablaichan Žusupov (KAZ) 4:1 ; Šadiri Bwogi (UGA) – Ješkerchan Madijev (GEO) 3:1 ; Stephen Zimba (ZAM) – Andrej Zamkovoi (ROC) 1:4
27.07.2021 (04:00-13:45) Ženy 64-69 kg (osmifinále) Busenaz Surmeneliová (TUR) – Karolina Koszewská (POL) 5:0 ; Oumayma Bel Ahbivová (MAR) – Anna Lysenková (UKR) 0:5 ; Nadine Apetzová (GER) - Lovlina Borgohainová (IND) 2:3 ; Angela Cariniová (ITA) - Nien-Chin Chen (TPE) 2:3
Muži 57-63 kg (1. kolo)
Muži 75-81 kg (osmifinále) Bekzad Nurdauletov (KAZ) – Imam Chatajev (ROC) 1:4 ; Gazimagomed Jalidov Gafurova (ESP) – Paulo Aokoso (AUS) 3:2 ; Keno Machado (BRA) – Ta-siang Čchen (CHN) 5:0 ; Benjamin Whittaker (GBR) – Abdelrahman Salah Orabi Abdelgawwad (EGY) 5:0 ; Arlen Lopez (CUB) – Mohammed Houmri (ALG) 5:0 ; Luka Plantič (CRO) – Rogelio Romero Torres (MEX) 1:4 ; Shakul Samed (GHA) – Bayram Malkan (TUR) ukončeno předčasně rozhodčím ; Dilšod Ruzmetov (UZB) – Loren Berto Alfonso Dominguez (AZE) 1:4
28.07.2021 (04:00-13:45) Ženy 54-57 kg (čtvrtfinále) Nesthy Peteciová (PHI) – Yeni Marcela Ariasová Castanedeová (COL)  5:0 ; Caroline Veyreová (CAN) – Irma Testaová (ITA) 0:5 ; Karriss Artingstallová (GBR) – Skye Nicolsonová (AUS) 3:2 ; Maria Claudia Nechitaová (ROU) – Sena Irieová (JAP) 2:3
Ženy 57-60 kg (1. kolo) Rebecca Nicoliová (ITA) – Esmeralda Falconová Reyesová (MEX) Caroline Duboisová (GBR) – Donjeta Sadikuová (KOS) Sudaporn Seesondeeová (THA) – Maria Jose Palaciosová Espinozová (ECU) Shih-Yi Wu (TPE) – Agnes Alexiussonová (SWE) Maiva Hamadoucheová (FRA) – Mira Marjut Johanna Potkonenová (FIN)
Ženy 69-75 kg (osmifinále) Lauren Priceová (GBR) – Myagmarjargal Munkhbatová (MGL) 5:0 ; Caitlin Parkerová (AUS) – Atheyna Bylonová (PAN) 0:5 ; Tammara Thibeaultová (CAN) – Naděžda Rjabecová (KAZ) 4:0 ; Elzbieta Wojciková (POL) – Nouchka Fontijnová (NED) 1:4 ; Naomi Grahamová (USA) – Zenfira Magomedalijevová (ROC) 1:4 ; Rady Adosinda Gramaneová (MOZ) – Erika Stefania Pachito Juradová (ECU) 4:1 ; Pooja Raniová (IND) – Ichrak Chaibová (ALG) 5:0 ; Aoife O´Rourkeová (IRL) – Čchien Li (CHN) 0:5
Muži 48-52 kg (1. kolo)
29.07.2021 (04:00-13:10) Ženy 48-51 kg (osmifinále)
Muži 52-57 kg (osmifinále)
Muži 69-75 kg (osmifinále) Oleksandr Khyzhniak (UKR) - Yuito Moriwaki (JPN) ; Francisco Daniel Veron (ARG) - Euri Cedeno Martinéz (DOM) 

Arman Darčinjan (ARM) - Andrej Csemez (SVK) 5:0 ;
30.07.2021 (04:00-13:10) Ženy 57-60 kg (osmifinále) Beatriz Ferreiraová (BRA) – Wu Shih-Yi (TPE) 5:0 ; Rajchona Kodirovová (UZB) – Naomie Yumbaová (COD) 5:0 ; Esra Yildizová (TUR) – Dayana Erika Iohanna Sánchezová (ARG) 3:2 ; Mira Marjut Johanna Potkonenová (FIN) – Oh Yeonji (KOR) 4:1
Ženy 64-69 kg (čtvrtfinále)
Muži 63-69 kg (čtvrtfinále)
Muži 75-81 kg (čtvrtfinále)
Muži 81-91 kg (čtvrtfinále)
31.07.2021 (04:00-12:55) Ženy 54-57 kg (semifinále)
Ženy 69-75 kg (čtvrtfinále) Lauren Priceová (GBR) – Atheyna Bylonová (PAN) 5:0 ; Tammara Thibeaultová (CAN) – Nouchka Fontijnová (NED) 0:5 ;
Muži 48-52 kg (osmifinále) Yosbany Veitia (CUB) – Tetteh Sulemanu (GHA) 5:0 ; Patrick Chinyemba (ZAM) – Galal Yafal (GBR) 2:3 ; Daniel Asenov (BUL) – Gabriel Mascunano Escobar (ESP) 1:4 ; Saken Bibossinov (KAZ) – Billal Bennama (FRA) 5:0
Muži 57-63 kg (osmifinále) Andy Cruz (CUB) – Luke McCormack (GBR) 5:0 ; Dmitrij Asanov (BLR) – Wanderson de Oliveira (BRA) 2:3 ; Zakir Sajfulin (KAZ) – Dajsuke Narimacu (JPN) WO Sajfulin Harry Garside (AUS ) – Jonas Jonas (NAM) 5:0
01.08.2021 (04:00-12:40) Ženy 48-51 kg (čtvrtfinále) Buse Naz Cakiogluová (TUR) – Jutamas Jitpong (THA) 5:0 ; Nina Radovanovičová (SRB) – Chun Sio-wen (TPE) 0:5 ; Ingrit Valenciaová Victoriová (COL) – Cumiki Nakimiová (JPN) 0:5 ; Stojka Krastevová (BUL) -Čchang jüan (CHN) 4:1
Muži 52-57 kg (čtvrtfinále) Anthony Kurt Walker (IRL) – Duke Ragan (USA) 2:3 ; Samuel Takyi (GHA) – David Avila (COL) 3:2 ; Lazaro Alvárez (CUB) – Chatchai-Detcha Butdee (THA) 3:2 ; Tsendbaatar Erdenebat (MNG) – Albert Batyrgazijev (ROC) 2:3
Muži 63-69 kg (semifinále) Pat McCormack (GBR) – Aidan Walsh (IRL) DSQ Walsh ;
Muži 63-75 kg (čtvrtfinále) Olaxandr Chyžniak (UKR) – Euri Cedeno Martinez (DOM) 4:1 ; Arman Darchynian (ARM) – Eumir Marcial (PHI) – KO, vítěz Marcial ; Hebert Sousa (BRA) – Abilchan Amankul (KAZ) 3:2 ; Darelle Valsaint (HAI) – Gleb Bakši (ROC) 0:5
Muži 75-81 kg (semifinále) Imam Chatajev (ROC) – Benjamin Whittaker (GBR) 1:4 ; Arlen López (CUB) – Loren Berto Alfondo Domínguez (AZE) 5:0
Muži 91+ kg (čtvrtfinále) Bachodir Jalolov (UZB) – Satish Kumar (IND) 5:0 ; Frazer Clarke (GBR) – Mourad Aliev (FRA) DSQ Aliev ; Richard Torrez (USA) – Dainier Pero (CUB) 4:1 ; Ivan Verjasov (ROC) – Kamšibek Kunkabajev (KAZ) 1:4
03.08.2021 (04:00-12:40) Ženy 57-60 kg (čtvrtfinále) Kellie Anne Harringtonová (IRL) – Imane Khelifová (ALG) 5:0 ; Caroline Duboisová (GBR) – Sudaporn Seesondeeová (THA) 2:3
Muži 48-52 kg (čtvrtfinále) Yuberjen Martinez Rivas (COL) – Rjomei Tanaka (JPN) Šachobidin Zojrov (UZB) – Carlo Paalam (PHI) postup Paalam ; Yosvany Veitía (CUB) vs. Galal Yafai (GBR) 1:4 ; Gabriel Escobar (ESP) vs. Saken Bibossinov (KAZ) 2:3
Muži 52-57 kg (semifinále) Duke Ragan (USA) – Samusel Takyi (GHA) 4:1 ; Lazaro ALVAREZ (CUB) – Albert BATYRGAZIJEV (ROV) 2:3
Muži 57-63 kg (čtvrtfinále) Keyshawn Davis (USA) – Gabil Mamedov (ROC) 4:1 ; Hovhannes Bačkov (ARM) – Elnur Abdurajmov (UZB) 5:0
Muži 81-91 kg (semifinále) Richard TORREZ Jr. (USA) – Kamšybek KUNKABAJEV (KAZ) RSC postup Torres
Ženy 54-57 kg (finále) 1. E. Irieová (JPN)
2. E . Peteciová (PHI)
3. R . Testaová (ITA), A. Artingstallová (GBR)
Muži 63-69 kg (finále) 1. O . Iglesias (CUB)
2. A . McCormack (GBR)
3. I . Walsh (IRL), N. Zamkovoj (RUS)
04.08.2021 (07:00-09:10) Ženy 48-51 kg (semifinále) Buse Naz CAKIROGLUOVÁ (TUR) – Hsiao-Wen HUANGOVÁ (TPE) 5:0 ; Cumiki NAMIKIOVÁ (JPN) – Stojka KRASTEVOVÁ (BUL) 0:5
Ženy 64-69 kg (semifinále) Oshae JONESOVÁ (USA) – KU Chung (CHN) 1:4
Muži 91+ kg (semifinále) Richard TORREZ Jr. (USA) – Kamšybek KUNKABAJEV (KAZ) RSC postup Torres
Muži 75-81 kg (finále) 1. R. Lopez (CUB)
2. E. Whittaker (GBR)
3. M. Chatajev (RUS), O. Alfondo Domínguez (AZE)
05.08.2021 (07:00-09:10) Ženy 57-60 kg (semifinále) Beatriz Ferreirová (BRA) - Mira Potkonenová (FIN) 5:0
Muži 48-52 kg (semifinále) Rjomei Tanaka (JPN) – Carlo Paalam (PHI) 0:5 ; Galal Yafai (GBR) – Saken Bibossinov (KAZ) 3:2
Muži 69-75 kg (semifinále) Olexandr Chyžnjak (UKR) – Eumir Marcial (PHI) RSC bronz Marcial ; Hebert Sousa (BRA) – Gleb Bakši (ROC) 4:1
Muži 52-57 kg (finále) 1. L. Batyrgazjev (USA)
2. U. Ragan (GHA)
3. A. Takyi (CAM), Á. Álvarez (CUB)
06.08.2021 (07:00-08:40) Ženy 69-75 kg (semifinále) Lauren Priceová (GBR) – Nouchka Fontijnová (NED) 3:2 ; Zemfira Magomedalijevová (RUS) – Li Čchien (CHN) 0:5
Muži 57-63 kg (semifinále) Keyshawn Davis (USA) – Hovhannes Bačkov (ARM) 5:0 ; Andy Cruz (CUB) – Harry Garside (AUS) 5:0
Muži 81-91 kg 1. U. la Cruz (CUB)
2. U. Gadžimagodemov (RUS)
3. B. Teixeira (BRA), A. Nyika (NZL)
07.08.2021 (07:00-08:55) Muži 48-52 kg 1. A. Yafai (GBR)
2. A. Paalam (PHI)
3. J. Tanaka (JPN), A. Bibossinov (KAZ)
Muži 69-75 kg 1. E. Sousa (BRA)
2. L. Kryžnjak (UKR)
3. U. Marcial (PHI), L. Bakši (RUS)
Ženy 64-69 kg 1. U. Surmeneliová (TUR)
2. H. Ku (CHN)
3. S. Jonesová (USA), O. Borgohainová (IND)
Ženy 48-51 kg 1. T. Krastevová (BGR)
2. U. Cakirogluová (TUR)
3. U. Namikiová (JPN), I. Chuang (TPE)
08.08.2021 (07:00-08:55) Ženy 57-60 kg 1. E. Harringtonová (ITA)
2. E. Ferreiraová (BRA)
3. U. Seesondeová (THA), I. Potkonenová (FIN)
Ženy 69-75 kg 1. A. Priceová (GBR)
2. C. Li (CHN)
3. E. Magomedalijevová (RUS), O. Fontijnová (NED)
Muži 57-63 kg 1. N. Cruz (CUB)
2. E. Davis (USA)
3. O. Bačkov (ARM),  A. Garside (AUS)
Muži 91+ kg 1. A. Džalolov (UZB)
2. I. Torrez Jr. (USA)
3. R. Clarke (GBR), 4. A. Kunkabajev (KAZ)

Jak a kde sledovat box na olympiádě v Tokiu – přímý přenos v TV, online livestream na internetu?

Vzhledem k tomu, že se v boxu nepředstaví žádný český reprezentant, není příliš pravděpodobné, že se mu bude ČT Sport výrazněji věnovat. Možností pro sledování jsou ale volně dostupné streamy na internetu (například Olympicchannel.com).

sipka Zajímavost: Ne každý fanoušek boxu ví, že na LOH v Londýně v roce 2012 vybojoval zlatou medaili současný král světového boxu Anthony Joshua.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Šampion těžké váhy WBC Tyson Fury

Box - historie, pravidla a váhové kategorie

Box 🥊 je jedním z nejpopulárnějších bojových sportů na světě. Má spoustu fanoušků a točí se v něm obrovské peníze 💰. V tomto článku se...

Youtuber Jake Paul - Zdroj ČTK, CoverImages, Seth Browarnik, InStar, Cover Imag

Jake Paul vs. Tyron Woodley: datum, informace a tip

Kontroverzní Youtuber Jake Paul má před sebou další boxerskou výzvu. ▶️ 29. srpna 2021 si to v ringu rozdá s bývalým UFC zápasníkem Tyronem...

Judo, Lukáš Krpálek na European Games 2019 - Zdroj ČTK, Říhová Michaela

Judo na Letních olympijských hrách 2021 - program a Češi

Česká republika má v judu na LOH v Tokiu dvojí zastoupení❤️. Program a všechny důležité informace k olympijskému turnaji v Tokiu najdeš v...