Box: Dillian Whyte vs. Alexander Povetkin – datum a kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ten nejlepší světový box, konkrétně těžká váhová kategorie, má v sobotu 22. 8. na programu souboj světové pětky Alexandera Povetkina s Angličanem Dillianem Whytem, kterému patří na žebříčku 7. pozice. Kdo získá prozatímní pás WBC?

VÝSLEDEK: Alexander Povetkin po vyrovnaném průběhu zasadil soupeři v 5. kole rozhodující úder a zvítězil na KO.

Dillian Whyte vs. Alexander Povetkin Foto: Instagram

Box těžká váha: Dillian Whyte vs. Alexander Povetkin - o titul WBC

Dlouho očekávaný duel v boxu mezi ruským zápasníkem Povetkinem a Dillianem Whytem z Velké Británie musel už dvakrát měnit termín. Zajímavý zápas se nakonec uskuteční 22. srpna 2020 v anglickém Brentwoodu a jako favorit do něj půjde Brit narozený na Jamajce Dillian Whyte. sipka Klikněte ZDE a vsaďte si na boxerský zápas těžké váhy s bonusem zdarma.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Povetkin vs. Whyte: o pás WBC Diamond Heavyweight Title

V souboji, který se měl původně odehrát na fotbalovém stadionu anglického Tottenhamu Hotspur, půjde o prozatímní titul WBC. Whyte tento pás získal poté, co na konci roku 2018 v souboji krajanů knockoutoval Derecka Chisoru. Titul WBC si však nárokuje také Tyson Fury, o jeho definitivním šampionovi by tak musel rozhodnout vzájemný duel, který ale v nejbližších týdnech na pořadu dne není a Whyte může případnou porážkou o zápas s "The Gypsy Kingem" přijít.

🥊Week 4 Fight Camp, Brentwood, Essex, UK, 22.8.2020🥊
Boxing heavyweight Dillian Whyte Alexander Povetkin
Věk: 32 40
Zápasová bilance: 27-1-0 35-2-1
Postavení na žebříčku: 7. 5.
Národnost: Velká Británie Rusko

Dillian „The Body Snatcher“ Whyte – Alexander „Russian Vityaz“ Povetkin: kurzy (kdo vyhraje?)

Oba borce, spojuje porážka v klíčovém zápase kariéry od Anthony Jushui. Jinak jsou ale oba boxeři na vítězné vlně a poráží jednoho soupeře za druhým. Nutno dodat, že Povetkin v prvním pokusu získat tituly mistra světa v roce 2013 nestačil i na Wladimira Klitschka (prohra na body).

TIP: Dillian Whyte zvítězí na body, v kurzu 2,50 sipka Vsadit u Tipsportu s bonusem na box zdarma

Whyte vyhraje, ale až na body

Sobotní bitva bude oproti kurzovým předpokladům mnohem vyrovnanější záležitostí. Schopnosti Dilliana Whytea jsou sice na vyšší úrovni, než v případě Povetkina – ruský zápasník je ale proslulý svoji neuvěřitelnou výdrží a snese mnoho tvrdých úderů. Jméno Whytea se navíc relativně nedávno spojovalo s dopingovým prohřeškem, kvůli kterému neměl ideální přípravu na své poslední zápasy.

Jste-li fanoušky vyšších kurzů, pak se vyplatí přidat na tiket vítězství Brita až po uplynutí vypsaných 12 kol. V případě obou zápasníků musely jejich poslední 2 zápasy rozhodovat právě body od rozhodčích a stejný scénář by se mohl opakovat také tentokrát.

Week 4 Fight Camp – zápasová karta (fight card)

Hlavnímu souboji v mužské těžké váze bude předcházet atraktivní odveta Katie Taylor vs. Delfine Persoon, jehož vítězka připne všechny světové titulové pásy. Na programu jsou ale i další zápasy.

MAIN CARD WEEK 4 FIGHT CAMP BRENTWOOD, ESSEX, UK
box těžká váha muži Dillian Whyte vs. Alexander Povetkin
box lehká váha ženy Katie Taylor vs. Delfine Persoon
box welterová váha muži Chris Kongo vs. Luther Clay
box super střední váha muži Zak Chelli vs. Jack Cullen
box těžká váha muži S. Winters vs. Alen Babic

Kde sledovat Dillian Whyte vs. Alexander Povetkin živě? TV přenos, online livestream

Sledovat boxerský galavečer v televizi živě pravděpodobně nebude možné. Sportovní stanice Nova Sport, která se bojovým sportům věnuje dává přednost nejlepšímu světovému MMA. Rozhodně ale sledujte nabídků livestreamů na Tipsport TV kliknutím ZDE. Spoustu duelů ze světa boxu tato sázková kancelář do své nabídky zařazuje a je možné, že se tam i tento zápas objeví.

Nabízí se také vyzkoušet štěstí u některých z volně dostupných streamů na internetu. Zda ale bude kvalita dostačující je vždy sázka do loterie.

Galavečer boxu 22.8.2020, Anglie Foto: Twitter

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.