UFC 249: Zápas Nurmagomedov - Ferguson opět nebude

Khabib Nurmagomedov odřekl chystaný zápas s Tonym Fergusonem na UFC 249. Dubnový galavečer nejspíše proběhne bez něj a aktuálně se hledá náhradník.

Ferguson chce v dubnu na UFC 249 bojovat Foto: Instagram

UFC 249 bude bez Khabiba. Pro Fergusona se hledá soupeř

Dana White sice v poslední době neustále tvrdil, že o dlouho očekávaný souboj Khabiba Nurmagomedova a Tonyho Fergusona nepřijdeme, ale opak je bohužel pravdou. Nurmagomedov kvůli aktuální pandemii koronaviru titulovou bitvu na UFC 249 odřekl. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Současná světová pandemie koronaviru sportovním akcím rozhodně nepřeje. Dubnové UFC 249 by se ovšem navzdory zrušenému titulovému zápasu Khabib vs. Ferguson stále konat mělo. Nyní se zvažují náhradníci pro Tonyho Fergusona a jedním ze skloňovaných jmen je například Justin Gaethje, nebo Conor McGregor.

McGregor už dříve avizoval, že v případě nějakého problému, který nejspíše vznikne, může do souboje o prozatimního šampiona organizace UFC v pohodě zaskočit. Bitva Tonyho Fergusona s Khabibem Nurmagomedovem je totiž snad prokletá. Dosud byla odložena čtyřikrát a vzájemného měření sil se nedočkáme ani na popáté.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.