Potvrzeno: Leo Brichta zná soupeře a termín pro svůj KSW debut

Seznam českých bojovníků působících v polské organizaci KSW se definitivně rozšiřuje o známé české jméno. Podrobnosti k premiéře Lea Brichty se dočtete v článku.

Leo Brichta se představí v KSW Foto: RFA

Leo Brichta oficiálně bojovníkem KSW. Na úvod ho čeká Maciej Kazieczko

Známý MMA zápasník Leo Brichta se oficiálně stává novou akvizicí organizace KSW. Původně se měl v přední evropské organizaci objevit mnohem dříve, v zápasení mu ale bránil stále platný kontrakt s Oktagonem. Ten na konci dubna vyprší a Brichtovi tak nic nebrání prokázat svoje kvality mezi evropskou špičkou.

Debut v KSW čeká Lea Brichtu už 13. května na turnaji KSW 82 ve Varšavě. Na stejném eventu se poprvé pod hlavičkou KSW představí jiný český bojovník, Filip Macek. Brichta do této chvíle působil v organizaci RFA, bylo ale jasné, že se dříve či později bude chtít měřit se stejně kvalitními soupeři v některé ze zvučných organizací.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Minulý rok na konci března Brichta oznámil spolupráci s agenturou Artnox Fight Sport, což byl první důležitý krok k angažmá v KSW. Na svou premiéru v největší polské organizaci si ale musel počkat i kvůli velice napjatým vztahům právě s Oktagonem, se kterým se nerozešel v dobrém.

Leo Brichta se na úvod postaví domácímu Maciejovi Kazieczkovi (9-2), což je bývalý titulový vyzyvatel lehké váhy. Stopku k vysněnému pásu mu ale v roce 2021 vystavil Marian Ziółkowski, který ho uškrtil ve druhém kole. Pro Brichtu se jedná o velmi solidní prověrku, která by měla ideálně otestovat jeho aktuální formu.

Leo Brichta také nedávno rozjel svůj nový podcast Brichtalk. Ten se po pár epizodách stál velmi sledovaným, což úzce souvisí s tím, jak je Leo obecně u fanoušků oblíbený. Jeho svérázný humor je totiž na tuzemské scéně skutečně něčím jedinečným a zejména mladší generace na něj slyší.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Leo Brichta v barvách Real Fight Arena

Nová výzva! Kam povedou kroky Lea Brichty a co na to RFA?

Jeden z největších talentů českého MMA Leo Brichta udělal důležité rozhodnutí. V nadcházejícím období dostane prostor ukázat svoje nesporné...

Český zápasník KSW Leo Brichta

Jak sledovat KSW livestreamy zdarma? Živě na Tipsport TV

Zápasy KSW ✨ můžete vidět zcela zdarma. Přímé přenosy totiž vysílá sázková kancelář Tipsport. ❤️ Podívejte se na kompletní návod k online...

Leo Brichta

Pohled do soukromí! Jak si vedl Leo Brichta na detektoru lži?

Oblíbený český bojovník Leo Brichta má za sebou zajímavou životní zkušenost. Podstoupil totiž detektor lži, který nekompromisně kontroloval...