Neporažený boxer Mayweather chystá návrat do ringu

Je mu sice 43 let, rukavice na hřebík však stále definitivně nepověsil. Fenomenální boxer se v rámci exhibice představí koncem února 2021 v Tokyu.

Floyd Mayweather ohlásil návrat do ringu! Foto: Pixabay

Box: Floyd Mayweather kývl na exhibiční zápas v Japonsku

Ikona boxu, fantastický sportovec, absolutní profesionál. A také nejbohatší boxer všech dob, který nikdy v kariéře neprohrál. To vše můžeme říct o Floydu Mayweatherovi, přestože ani jemu se během života nevyhnuly nejrůznější skandály. Jeho jméno stále působí jako magnet a proto se začátkem příštího roku plánuje vrátit mezi provazy v japonském Tokyu. sipka Vsaďte si ZDE s parádním bonusem na bojové sporty za registraci

Box - sleduj průběh zápasu zde

Datum exhibičního zápasu bylo stanoveno na 28. února 2021, jméno soupeře však prozatím oznámeno nebylo. Už nyní je ale jisté, že si hvězdný Američan příjde opět na obrovské peníze. Stejně jako tomu bylo v roce 2017 s Conorem McGregorem, kterého vyřídil technickým knockoutem v 10 kole.

sipka Nepřehlédněte: TOP 20 nejlépe placených sportovců světa

Nadcházející dny ve znamení velkých návratů

Mayweather, jehož přezdívku Money používá na české bojové scéně MMA zápasník Matěj Peňáz si japonské Tokyo nevybral náhodou. K dálnému východu má totiž dlouhodobě pozitivní vztah a o tomto městě mluví jen v superlativech. Původně měl boxovat už během roku 2020, celosvětová pandemie koronaviru však plány odsunula.

Kromě neporaženého Floyda Mayweathera chystá spektakulární comeback další legenda tohoto boxu. Už koncem listopadu nás čeká třaskavý duel Mike Tysona s Royem Jonesem Juniorem, který bude bezesporu jednu z hlavních sportovních událostí roku 2020.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.