Kdy bude Clash of The Stars 9: datum, místo a vstupenky

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Už v září nás čeká další nabitý turnaj Clash of the Stars. Co nabídne v pořadí devátá akce organizace? Kde a kdy se událost bude konat a jaké jsou již ohlášené či potenciální zápasy, se dozvíte v článku.

INFOZÁPASYVSTUPENKY

Aleš Bejr bude v Clash of the Stars 9 Foto: Clash of the Stars

Clash of the Stars 9: Datum, místo a další info

Máme za sebou osmý turnaj, už teď se ale můžeme těšit na devátou akci. Organizace se znovu vrací do Sportovní haly FORTUNA, která bude už 7. září dějištěm Clash of the Stars 9. Vsaďte si na bojové sporty a získejte registrační bonus.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Organizace už diváky nalákala na pár zápasů, které nepochybně přitáhnou jak stávající příznivce, tak nové fanoušky. Předprodej lístků započal – jak je tomu již zvykem – během předchozího turnaje.

CLASH OF THE STARS 9
📌 KDE Sportovní hala FORTUNA, Praha
✏️ KDY 7. září 2024
🎫 VSTUPENKY info najdete ZDE
🎟️ SOUTĚŽ O LÍSTKY sledujte v týden turnaje soutěž o vstupenky ZDE

Clash of the Stars 9 karta: Aleš Bejr vs. Pavel Novotný box

Událost Clash of the Stars 8 opět přinesla spoustu vzrušení a pozdvižení. O jedno z nich se postaral jako už tradičně Aleš Bejr, který se vkradl na akci v paruce a čekal na svou chvíli. Nejdříve překonal zábrany, pro které se Clash of the Stars rozhodlo po zkušenosti s napadením Tadeáše Veselého, a napadl moderátora Jakuba Jíru.

Když Bejra od Jíry odtrhli a vyvedli z haly, svěřil se v rozhovoru pro Extra.cz, že očekával setkání s řeporyjským starostou Pavlem Novotným. „Mělo tady být to prase řeporyjský. Víš, kdo to je, ne? Ten zku*****n, ta hyena. Kdyby řekl o mé dceře to, co řekl o Slováčkové, tak bych normálně udělal legální oběšení živě na náměstí. Co si to dovoluje?!“ pronesl rozčileně.

Zaregistruj se online a vsaď si s bonusem za registraci u Fortuny

Aleše Bejra rozčílilo, co Pavel Novotný prohlásil na sociální síti X o Aničce Slováčkové: „Zemře mu dcera. Anička bohužel nemá žádnou šanci,“ napsal. Novotný se sice za svůj výrok později omluvil, některým včetně Bejra však necitlivá poznámka stále leží v žaludku.

Pavel Novotný se nicméně na akci nacházel a později se dokonce objevil na pódiu, aby k celé situaci kolem Aleše Bejra promluvil a potvrdil tak, co už nějakou chvíli viselo ve vzduchu„Já s Bejrem v Praze vytřu podlahu stylem, na který tady ta show nikdy nezapomene. Nezapomene!“ prohlásil starosta Řeporyjí.

Jak Pavel Novotný trénuje, se dozvíte zde: Pavel Novotný trénuje u známého pražského trenéra profesionálů. „Všechno mě bolí!“ skučí starosta

Clash of the Stars 9: Soukup vs. Benda?

Některé zdroje ještě před turnajem Clash of the Stars 8 uváděly, že by se v devátém turnaji Clashe měl znovu představit Jaromír Soukup, to potvrdila i organizace, neprozradila však, s kým by se měl Jaromír utkat.

Média začala velmi rychle spekulovat, že by mohlo jít o svalovce Clash of the Stars Karlose Bendu, ten to však v rozhovoru pro Super.cz vyvrátil. Věci jsou prý stále v řešení.

Benda však nevyloučil, že se nakonec tento duel dohodne, ačkoli Soukup by šel rád opět v boxu, který Benda považuje za svou slabinu. Jak tohle tedy dopadne, ukážou až následující týdny.

Clash of the Stars 9 zápasy: Gelnarová o titul

Organizace Clash of the Stars bude během následujících týdnů oznamovat zápasy na svůj další, devátý turnaj. Ohlášený byl prozatím například zápas Aleše „Psychopata“ Bejra a starosty Řeporyjí Pavla Novotného a událost byla opět okamžitě téměř vyprodaná.

Během galavečera jsme dostali pár indicií, jakých dalších zápasů bychom se mohli v rámci devítky dočkat. O vítěznou KrutoHanku si bezprostředně po její výhře řekla influencerka Angie (Angeli Mangombe), která za sebou také nějaký ten zápas v Clashi má.

V prvním duelu, v němž jsem ji mohli vidět během druhého turnaje Clash of the Stars, Angie se soupeřkou remizovala, v tom druhém proti Kláře Havlíkové zvítězila TKO, když protivnici v úvodu druhého kola zlikvidovala přesně mířeným direktem.

Hanka Gelnarová výzvu přijala s tím, že chce jít další zápas o titul. Organizace zatím oficiálně nepotvrdila, zda budeme svědky tohoto tituláku právě během nadcházejícího devátého turnaje, duelu mezi těmito dvěma bojovnicemi bychom se ale měli dříve či později dočkat.

Program Clash of the Stars 9: Rendys vs. Datel

V rámci devátého turnaje nebo dalších turnajů Clash of the Stars bychom také mohli být svědky duelu Rendys vs. Datel. Souboj téhle dvojice připadal v úvahu už po zranění Čonnyho, kdy si měl Valášek vybrat náhradníka mezi Rendysem a Žralokem. Datel si vybral druhého jmenovaného.

Rendys po Datlově vítězství nad Žralokem vběhl do klece, prohlásil, že nechápe Valáškovo rozhodnutí pro méně trénujícího Žraloka a k proslovu rovnou připojil také výzvu do dalšího zápasu. Tu však Datel alespoň prozatím nepřijal a diplomaticky z celé situace vybruslil s tím, že si to potřebuje promyslet.

Clash of the Stars 9 deathmatch: MaxGreen, Kaluba a další

Pro velký úspěch konceptu deathmatch se organizace rozhodla zápas tohoto formátu zopakovat i v devátém turnaji. Tohoto souboje se opět účastní MaxGreen, který si to rozdá mimo jiné se starým dobrý Matoušem Kalubou.

Václav Sivák na Clash of the Stars 9

Na turnaji Clash of the Stars 8 se v roli hosta objevil známý český bojovník Václav Sivák. Elitní fighter překvapil, když přiznal, že by se zápasu v Clashi nebránil. Ty, kdo pochybovali, že by se Vašek skutečně účastnil galavečera amatérských zápasů, vyvedla organizace u omylu, když na svých sociálních sítích vyzvala fanoušky, aby hlasovali, s kým by Vaška chtěli v Clashi vidět.

sipka Podrobnosti si můžete přečíst zde: Už se to peče! Další profi fighter v kleci Clash of the Stars. Kdo nastoupí proti elitnímu postojáři?

Další účastníci Clash of the Stars 9: Kuběnka, Opat, Alagia, Lucky Seven?

Jak už je tomu u turnajů Clash of the Stars zvykem, během galavečera jsme byli svědky spousty výzev. Na scéně se například objevil streamer Opat a Jakub Jíra polemizoval o jeho potenciálním souboji s Novbym.

Ten se představil právě během onoho osmého turnaje, kdy převálcoval Stanislava Lukeše. Opat se tvářil záhadně a očividně se mu nechtělo cokoli definitivně odkývat, tenhle duel je ale zdá se v tuhle chvíli na stole.

V rámci programu jsme také viděli rozhovor s Vojtěchem Hlaváčkem, Tadeášem Kuběnkou, Jenysem a Dominique Alagiou a i během tohoto vstupu padly nějaké ty výzvy.

Kuběnka vyzval svou donedávna blízkou kolegyni a kamarádku Sugar Denny. Organizace je však proti zápasům mužů s ženami, a tak se tohoto duelu spíš nedočkáme.

O zápas stojí už dlouho také influencerka Dominique Alagia nebo někdejší účastník show Česko Slovensko má talent Lucky Seven, který opakovaně vyzývá youtubera Vlada Videos. O hlavu Lucky Sevena ale také stojí stálá akvizice MaxGreen, a tak ho dost možná uvidíme v deathmatch zápasu.

Clash of the Stars 9 vstupenky na Ticketportal. Kde sehnat lístky na Clash 9?

Předprodej vstupenek byl znovu spuštěn během galavečera a lístky byly téměř vyprodané ještě rychleji, než tomu bylo v případě předchozího turnaje. Nějaké ty lupeny ale prozatím k mání jsou, ačkoli zřejmě nebude trvat dlouho a bude beznadějně vyprodáno.

Organizace nicméně někdy pro velký zájem uvolňuje ještě další vstupenky, pokud to kapacita haly dovoluje. Další možností, jak získat lístky, jsou soutěže. Jedna taková probíhá pravidelně na instagramu FightLive.cz, kde se obvykle soutěží o pět vstupenek.

Sleduj náš profil na Instagramu

Clash of the Stars 9 PPV. Kde sledovat Clash of the Stars 9?

Ti, kdo nestihnou zakoupit lístky, se mohou spolehnout přinejmenším na online livestream organizace. Pro sledování přímého přenosu stačí jen pořídit oficiální pay-per-view, které bude k zakoupení na stránkách clashofthestars.tv.

Předprodej PPV je obvykle spuštěný několik týdnů před turnajem. Cena livestreamu předchozího turnaje činila 289 Kč a dá se předpokládat, že tomu tak bude i v případě nadcházejícího devátého turnaje.

Clash of the Stars 9 vstupenky na afterparty

Ke každému turnaji Clash of the Stars patří také afterparty. Vstupné na večírek s hvězdami Clashe obvykle stojí pár stovek korun, ale dostanou se na ni jen ti nejrychlejší, akce mívá totiž značně omezenou kapacitu. Jestliže si chcete zápasníků organizace užít ještě po turnaji, vyplatí se sledovat předprodej lístků na sociálních sítích Clashe nebo na serveru Ticketportal.cz.

Clash of the Stars 9 Foto: Clash of the Stars

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

1️⃣Kdy a kde bude další Clash of the Stars?

Další turnaj Clash of the Stars 9 proběhne 7. 9. 2024 ve Sportovní hale Fortuna v Praze.

2️⃣Kde koupit na Clash of the Stars 9 vstupenky?

Vstupenky na Clash of the Stars 9 zakoupíte na stránkách Ticketportal.cz, už teď jsou však lístky téměř vyprodané. O dalších možnostech, jak získat lístky, se dozvíte v článku.

3️⃣Kdo bude na Clash of the Stars 9?

Na devátém turnaji se představí dvojice Aleš Bejr vs. Pavel Novotný. Další potenciální duely turnaje najdete v článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Martin Kocián

Kocián doručil bleskový knockout, Veselý šokoval nekonečnou zbabělostí, Mikulášek odešel pokořen

Máme za sebou osmý Clash of the Stars, který kromě zábavy přinesl mnoho bleskových ukončení.⚡ Některá se dala čekat, jiná byla velmi...

Jakub Jíra a Tomáš Le Sy

Clash of the Stars 8 datum, účastníci, program, vstupenky, live stream a sázkové kurzy

Turnaj Clash of the Stars 8 se premiérově koná v Ostravě.☝ Podívejte se na sázkové kurzy, a kde sledovat zápasy Clash 8 živě online v...

Hanka Gelnarová

ROZHOVOR s Hankou Gelnarovou: Těším se, až bude shazování za mnou, říká bojovnice Clash of the Stars

Hanku Gelnarovou už co nevidět čeká další zápas v kleci Clash of the Stars.⭐ Jak jde Hance příprava na zápas a shazování a jak vidí svou...