Judo: Česko slaví zásluhou Renaty Zachové titul!

Fantastického úspěchu dosáhla na Mistrovství Evropy juniorů v judu Renata Zachová. V kategorii do 63 kilogramů v chorvatské Poreči vybojovala zlato.

Renata Zachová vybojovalo zlato na ME juniorů Foto: Facebook

Renata Zachová bere zlatou medaili na ME juniorů v Poreči

České judo má po letech novou vycházející hvězdu. Renata Zachová zazářila na evropském šampionátu, když ve finále porazila Lauru Fazliuovou z Kosova a vybojovala nejcennější kov. Česká Republika se juniorské medaile dočkala po dlouhých 10 letech.

sipka Klikněte ZDE a sázejte na bojové sporty s bonusem zdarma za registraci

Judo - sleduj průběh zápasu zde

Renata Zachová rozhodla o své finálové výhře přesně načasovaným ipponem (přehození soupeřky přes rameno) a navázala na poslední, 12 let starý juniorský titul Lukáše Krpálka. Mezi ženami pak slavila juniorský titul až do této chvíle pouze Andrea Pažoutová-Pokorná v roce 1998. Ostatní reprezentanti zůstali na chorvatském Mistrovství Evropy těsně pod stupni vítězů.

Už za pár týdnů nás čeká dlouho očekávané Mistrovství Evropy 2020 v judu, které bude hostit Praha a kde se mimo jiné představí zmíněný Lukáš Krpálek i další české naděje. Nezbývá než věřit, že turnaj bude moci na našem území proběhnout a české barvy naváží na skvělý výkon Renaty Zachové.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.