Clash of the Stars 6: Rendys vs. Žralok – kurzy, analýza a sázkový tip

V šestém turnaji Clash of the Stars uvidíme konečně prvně v akci upovídaného Žraloka. V MMA si to rozdá s chráněncem Karlose Vémoly Rendysem. Budou Žralokovy pěsti stejně rychlé jako jeho pusa, nebo ho Terminátorem trénovaný Rendys porazí?

Žralok vs. Rendys Foto: Clash of the Stars

Clash of the Stars 6: Rendys vs. Žralok – datum, místo a další info

Už 28. října budeme v O2 universum svědky šestého turnaje čím dál oblíbenější organizace Clash of the Stars. Uvidíme třináct nabušených duelů a mezi nimi i ten mezi Žralokem a Rendysem. Oba muži jsou vysportovaní a berou zápas vážně, a tak se dá očekávat, že půjde o jeden z mála po sportovní stránce zajímavých duelů. Vsaďte si na zápasy CotS a získejte navýšený registrační bonus u Fortuny

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Jde však o to, co ze svého tréninku soupeři zužitkují v kleci. Rendys měl skutečně tvrdou přípravu s králem českých klecí Karlosem Vémolou a Patrik Žralok Hübler trénoval s další účastnicí Clashe Veronikou Zajícovou. Kdo z nich má větší šance v kleci uspět a koho sázkové kanceláře považují za favorita a koho za outsidera?

Žralok vs. Rendys – souboj svalů ze železa

Patrika „Žraloka“ Hüblera máme s Clash of the Stars už neodvratně spojeného, a přesto ho v zápase uvidíme teprve teď. Patrikova touha si zazápasit v  Clashi byla očividná, a tak dělal brykule, kde se dalo.

Kromě spousty ostrých slov jsme se dočkali i prášení proteinem po ostatních účastnících a naposledy během závěrečné tiskovky k šestému turnaji Karlosu Bendovi dokonce způsobil zranění (více čtěte ZDE).

Žralok většinu času svého pasivního působení v organizaci vede spory právě s jedničkou organizace Karlosem Bendou, který mu už nemůže přijít na jméno. Dokonce i přesto, že jeho oficiálním soupeřem je Randys, nedokáže Žralok dát ruce pryč o Bendy a soustředit se čistě na svého protivníka.

Fortuna

Žralok se podle svých slov věnuje sportu už od šesti let a živí se jako fitness trenér. Kromě spousty jiného Žralok svým klientů nabízí i trénink MMA (se zaměřením na Muay Thai a Judo), a tak se dá předpokládat, že má v této disciplíně pokročilé schopnosti.

Žralok piluje své dovednosti s další účastnicí Clash of the Stars 6 Veronikou Zajícovou, která v šestém turnaji nastoupí v čistě postojářském souboji proti zemařce Michaele Dostálové.

„On jako sportovec za mě supr, proto jsem si ho taky vybral,“ řekl Žralok na adresu svého soupeře. „Protože já nechci zápasit s někým, kdo není sportovně nadanej. Vím, že do toho šlape, vím, že trénuje s tím Vémolou, že se do toho fakt obouvaj,“ uznal Žralok.

„Myslím, že má poměrně velký šance, ale to asi stačit nebude, protože když ho zhodnotím jako člověka, tak on má hrozně dobrý srdce a je to dobrák, myslím si, že v sobě nemá takovou tu psychopatickou agresi, kterou je třeba probudit,“ zhodnotil Rendyse Žralok.

KURZY FORTUNA
René „Rendys“ Blahovský Patrik „Žralok“ Hübler
1.38 2.67

kurzy aktuální k 24. 10. (9:00)

René „Rendys“ Blahovský je primárně profesionální kulturista, který se na Clash of the Stars prvně ocitl společně s Karlosem Vémolou jako divák. Už tehdy se však dostal do křížku s Karlosem Bendou, který se údajně opíral do Alexe Cverny a to se Renému a jeho společnosti nelíbilo a tehdy se prvně zrodila myšlenka vyzvat Bendu a zápasit v Clashi.

Rendys se chtěl držet kulturistiky, ale pak mu možnost zápasit v Clashi nešla z hlavy. „Jednou jsme přišli do restaurace za Karlosem (Vémolou) a říkám klukům, co mě napadlo, tak Karlos se chvilku smál,“ přiznal Rendys.

„Ale Aleš Rataj (marketingový konzultant) to vzal docela vážně, protože má kontakt na Le Syho a speakera (Jakuba Jíru), tak jim napsal, oni dohodli schůzku, Karlos to posvětil, že mě teda bude připravovat.

Dali jsme nějaké první tréninky, Karlos mě tam teda strašně zničil, že mi bylo blbě, chtěl jsem blejt, ale viděl že makám, že tomu tréninku dávám sto procent, tak řekl, že mě připraví,“ popsal Rendys celý proces.

Rendyse jsme mohli zahlédnout ve vlogu Hanky Gelnarové a Luktumy, kteří ho potkali společně s Karlosem Vémolou na přípravě v Thajsku. Vémola dal trojici náročný silový trénink a Rendys makal o sto šest (více čtěte ZDE). V tuto chvíli je Blahovský kurzovým favoritem.

TIP: Rendys vyhraje na KO/TKO nebo diskvalifikací v kurzu 1.52 ➤ Vsadit u Fortuny ZDE

Rendys vs. Žralok tip

Rendys má tvrdé tréninky s Karlosem Vémolou:

Kde sledovat zápas Rendys vs. Žralok? PPV livestream

Celý turnaj Clash of the stars 6 můžete sledovat prostřednictvím pay-per-view organizace, které zakoupíte na stránkách clashofthestars.tv. Fortuna sice livestream zápasů nenabízí, ale při registraci s promokódem CLASH1300 můžete získat navýšený registrační bonus a rovnou si vsadit na svého favorita.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Jarda Korlár vs Datel

Clash of the Stars 6: Kotlár Security vs. Datel v zápase bez rukavic – kurzy, analýza a tip

Tady poteče krev!🩸 V jednom z nejočekávanějších zápasů turnaje Clash of the Stars 6 si to v zápase holých kloubů rozdá Jaroslav Kotlár a...

Dolari Plzňako

Dolari „Kudlanka“ Plzňako vysvětlil, proč mu homosexuálové berou sílu

Dolari Plzňako se při B4THECLASH pohoršoval nad rozhovorem Karlose Bendy a Žraloka.🦈 Proč pikantní témata berou Dolarimu životní sílu?💥

Karlos Benda se stal terčem útoku žraloka Patrika

Tady končí veškerá sranda. Žralok způsobil Bendovi krvavé zranění. Ten vytasil těžký kalibr

Závěrečná tiskovka Clash of the Stars přinesla očekávané brikule. Žralok se převtělil do nadpozemského Thora a svým kladivem udeřil Karlose...