Jak sledovat Underground 2: Marek Bartl - Kamil Cibinski?

Marek Bartl vs. Kamil Cibinski je hlavní zápas na Oktagonu Underground 2, který se koná už dnes 23.5. Podívejte se na informace a návod na sledování.

Bartl se utká s Cibinskim na Oktagonu Underground 2 Foto: Facebook

Jak sledovat Underground 2: Marek Bartl - Kamil Cibinski? Na TV Tipsport zdarma

Hlavním zápasem Oktagonu Underground 2, který se koná dnes v sobotu 25. května bude souboj Marka Bartla s Kamilem Cibinskim. Celý turnaj bude možné sledovat zcela zdarma živě na internetu. Underground #2 na Slovensku začíná přesně ve 20:00. Klikněte zde a sledujte zdarma celý turnaj v přímém přenosu bez zpoždění.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hlavní fight celého slovenského turnaje Oktagon Underground 2 obstará už zmiňovaná dvojice známých fighterů Marek Bartl a Kamil Cibinski. Podle předpokladů uvidíme velice vyrovnaný duel. Marek Bartl má na svém kontě skalpy Tomáše Le Syho, nebo Azize Dauliatova. Původně měl turnaj proběhnout na Slovensku, nicméně kvůli aktuální situaci s koronavirem se koná v Praze.

OKTAGON UNDERGROUND 2 (23.5.) FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY
80 kg Marek Bartl vs. Kamil Cibinski
90 kg Samuel Krištofič vs. Jakub Benko
90 kg Patrik Križan
vs. Erik Tlkanec
80 kg Ronald Paradeiser vs. Milan Kratochvíla
70 kg Denis Tripšanský vs. Leonard Spišský
90 kg Vlastislav Čepo vs. Patrik Jevický
70 kg Marco Novák vs. Roman Paulus
80 kg Denis Farkaš vs. Samuel Liška
80 kg Samuel Daňko vs. Juraj Tutura
70 kg Michal Zátorský vs. Tomáš Drábik
90 kg Lukáš Eliáš vs. Adrian Bartl
70 kg Jakub Mikula
vs. Nikolas Krivák

TIP Vítěz Marek Bartl v kurzu 1,75 sipka Vsadit a sledovat u Tipsportu

Marek Bartl zvítězí

V posledních pěti utkáních MMA nepoznal přemožitele. Kamil Cibinski v poslední době porazil pouze Michala Dobiáše. V tomto zápase se projeví lepší postojářské schopnosti Bartla a na tiket proto patří jeho výhra.

Kompletní turnaj Oktagon Undeground 2 si můžete pustit online na Tipsport TV, kde poběží zcela zdarma online stream, který můžete velice dobře využít i pro live sázky. Livestream ze slovenského Undergroundu #2 totiž bude zcela bez zpoždění.

Sledujte zápasy Oktagonu Underground 2 zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.