UFC FN: Roosvelt Roberts vs. Brok Weaver kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Roosvelt Roberts se utká s Brokem Weaverem na UFC FN: Woodley vs. Burns, které proběhně v Las Vegas 30. května. Podívejte se na informace a návod na sledování.

Brok Weaver se ukáže na dalším turnaji UFC Foto: Instagram

UFC FN: Roosvelt Roberts vs. Brok Weaver informace a kurzy

Jedním z velice zajímavých zápasů na nadcházejícím UFC Fight Night: Woodley vs. Burns souboj Roosvelta "The Predator" Robertse s Brokem "Chata Tuska" Weaverem. Turnaj proběhne 30. května v Apex Center, které se nachází v Las Vegas. Klikněte zde a sledujte zdarma průběh zápasů živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Roosvelt "The Predator" Roberts poznal minulý rok svou první profesionální porážku v MMA. Na body prohrál s Vincem Pichelem. Následně se ovšem vrátil na vítěznou vlnu proti Alexanderovi Yakovlevovi, kde předvedl výrazně lepší výkon a svou statistiku si upravil na 9 výher a 1 porážku.

TIP Vítěz Roosvelt Roberts v kurzu 1,35 Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Roberts zvítězí

Brok "Chata Tuska" Weaver se do UFC dostal přes Dana White's Contender a následně absolvoval svůj první zápas v této nejprestižnější organizaci. Výhra Weavera byla kvůli diskvalifikaci jeho soupeře Rodriga Vargase, který ho kopnul do hlavy, když boj probíhal na zemi. Dá se očekávat, že Weaver nebude na Robertse stačit technicky a výhru si připíše favorit The Predator.

UFC FN: Roosvelt Roberts vs. Brok Weaver sledovat živě v TV a livestream

UFC, které se koná 30. května bude možné sledovat v přímém přenosu na obrazovkách televize Nova Sport. Další možností je sledování volně dostupného livestreamu, který bude zdarma na internetu. Alternativou je i oficiální online stream, který bude přes UFC Fight Pass. Tento přístup stojí necelých 10 eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.