UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira datum a fight card

UFC FN: Smith vs. Teixeira proběhne pouhé 4 dny po UFC 249. Na turnaji, který se koná 13. května se můžeme těšit na mnoho zajímavých zápasů. Podívejte se na informace v článku.

Teixeira se utká se Smithem Foto: Instagram

UFC Fight Night Anthony Smith vs. Glover Teixeira informace a datum

UFC Fight Night Smith vs. Teixeira proběhne 13. května, což je pouze 4 dny po očekávaném UFC 249. I turnaj FN 175 se bude konat za zavřenými dveřmi v Jacksonville na Floridě. Hlavním soubojem UFC Fight Night 175 bude bitva mezi Anthony Smithem a Gloverem Teixeirou. Klikněte zde a sledujte MMA zápasy živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Kvůli pandemii koronaviru muselo UFC odložit některé plánované galavečery. Většina bojovníků se tak představí na květnových turnajích na Floridě. Aktuálně je na UFC Fight Night 175 potvrzeno hned 7 zápasů. Fanoušci MMA se mají na co těšit, protože v květnu uvidíme hned čtyři galavečery UFC.

UFC Fight Night Teixeira vs. Smith na Floridě kurzy a sázky

V současnosti už jsou vypsané kurzy na všechny zápasy turnaje UFC FN: Smith vs. Teixeira. Favoritem hlavního zápasu je Anthony "Lionheart" Smith, který bude v bitvě proti Gloveru Teixeirovi těžit hlavně z větší rychlosti, která je u zápasů light heawyweight významným faktorem. Veterán Teixeira má navíc své nejlepší roky už za sebou. Na tiket patří výhra Smitha.

TIP Vítěz: Anthohy Smith v kurzu 1,53 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Smith zvítězí

UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira fight card, karta, program a výsledky

Fight Card na UFC FN Smith - Teixeira má potvrzené následující zápasy. Kompletně fanoušci uvidí 11 duelů. Za pozornost stojí například i souboj Karla Robersona, který se původně měl utkat s Makhmudem Muradovem.

UFC FIGHT NIGHT: SMITH VS. TEIXEIRA FIGHT CARD, PROGRAM A VÝSLEDKY, KARTA
L.Heavyweight Anthony Smith vs. Glover Teixeira
Heavyweight Ben Rothwell vs. Ovince Saint Preux
Lightweight Alexander Hernandez vs. Drew Dober
Bantamweight Ricky Simon vs. Ray Borg
Middleweight Karl Roberson vs. Marvin Vettori
Preliminary Card (ESPN+)
Heavyweight Andrei Arlovski vs. Philipe Lins
Lightweight Michael Johnson vs. Thiago Moisés
W. Bantamweight Sijara Eubanks vs. Sarah Moras
Lightweight Gabriel Benítez vs. Omar A. Morales Ferrer
Bantamweight Hunter Azure vs. Brian Kelleher
Heavyweight Chase Sherman vs. Isaac Villanueva

UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira sledovat živě online livestream zdarma na internetu

UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira bude s největší pravděpodobností vysílat v přímém přenosu známá česká sportovní televize Nova Sport, tato TV totiž UFC turnaje vysílá poměrně pravidelně. Další možností jsou jako obvykle volně dostupné online streamy, které naleznete zdarma na internetu. Alternativou může být i oficiální placený online stream přes UFC Fight Pass.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.