UFC 254: Whittaker vs. Cannonier kurzy a livestream

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na UFC 254 uvidíme kromě titulové bitvy Nurmagomedov - Gaethje i další zajímavé zápasy. Jedním z nich je bezesporu i zápas Roberta Whittakera s Jaredem Cannonierem. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Whittaker bude bojovat na UFC 254 Foto: Instagram

UFC 254: Whittaker vs. Cannonier kurzy a livestream

Hlavním předzápasem na turnaji UFC 254: Khabib vs. Gaethje bude bitva mezi Robertem Whittakerem a Jaredem Cannonierem. Turnaj UFC 254 proběhne na bojovém ostrově Yas v Abú Dhabí už v sobotu 24. října 2020. Hlavní karta navíc odstartuje ve velice příznivém čase od 20:00. Klikněte zde a vsaďte si na UFC 254 s bonusem na MMA.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaj UFC 254 s titulovým zápasem Nurmagomedov - Gaethje, kde se utkají v hlavním předzápase Robert Whittaker s Jaredem Cannonierem, bude možné sledovat v přímém přenosu s českým komentářem na sportovní televizi Nova Sport 2. Livestreamy naleznete na internetu i zdarma, zde je ovšem nutné počítat s horší kvalitou přenosu. Oficiální online stream bude dostupný přes UFC PPV, které vyjde na několik desítek eur.

TIP Vítěz R. Whittaker v kurzu 1,85 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem zdarma

Whittaker zvítězí

Zápas Whittaker vs. Cannonier nemá podle bookmakerů favorita. Podle očekávání uvidíme vyrovnaný duel, kde by měl mít ovšem navrch Whittaker, který v posledím duelu porazil v pětikolové bitvě Darrena Tilla. "The Reaper" navíc ukázal vynikající fyzičku, které Cannonier nedokáže konkurovat. Na tiket proto patří vítězství Australana Whittakera v pěkném kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.