UFC 253: Jan Blachowicz vs. Dominick Reyes o titul

UFC 253 nabídne hned dva titulové zápasy. Podívejte se na předzápasovou analýzu souboje o titul v light heavyweight mezi Blachowiczem a Reyesem.

Blachowicz bude bojovat o titul na UFC 253 Foto: Instagram

UFC 253: Jan Blachowicz vs. Dominick Reyes o titul v light heavyweight

Po přechodu Jona Jonese do vyšší váhové kategorie přišla divize light heavyweight o svého UFC šampiona. V této váhové kategorii tak uvidíme titulový souboj mezi janem Blachowiczem a Dominickem Reyesem. Fight proběhne 26. září na UFC 253, kde se ukáže i český bojovník David Dvořák. Klikněte zde a vsaďte si na UFC 253 s bonusem na MMA zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

O uvolněný titul se utkají Jan Blachowicz a Dominick Reyes. Ve váhové kategorii light heavyweight (do 93 kg) nastupuje i český bojovník Jiří "Denisa" Procházka, který má rovněž ambice na titul. Favoritem duelu Blachowicz - Reyes je podle vypsaných kurzů americký bojovník.

TIP Vítěz: J. Blachowicz v kurzu 2,40 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem

Blachowicz zvítězí

Polák Blachowicz ovšem rozhodně není bez šance. Na kontě má tři výhry v řadě a rozhodně to nebylo proti lehkým soupeřům. Naposledy dokonce už v prvním kole ukončil Coreyho Andersona. Proti Reyesovi by měl dominovat především v postoji, který má Blachowicz mnohem lepší. Pokud si dá pozor na Reyesovi takedowny, může slavit vítězství. Na tiket proto patří sázka na polského fightera ve vynikajícím kurzu.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.