PFL: Professional Fighters League (MMA liga) informace

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Professional Fighters League v roce 2020 odstartuje i s českým bojovníkem Michalem Martínkem. Podívejte se na informace a program zápasů v článku.

PFL: Professional Fighters League Foto: Instagram

PFL: Professional Fighters League 2020 - MMA liga informace

Professional Fighters League (zkratka: PFL) je sportovní liga v MMA. PFL funguje ve světě smíšených bojových umění unikátním způsobem. Professional Fighters League se totiž podobá dlouhodobým sportovním soutěžím. Klikněte zde a vsaďte si na MMA s bonusem zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Bojovníci zápasí v základní části sezóny, kde dostávají body. Nejlepší v tabulce následně postupují do playoff, které se už koná v KO pavouku. Vítěz každé ze šesti váhových kategorií si přijde na rovný milion dolarů. Jediným Čechem v této MMA lize je šampion organizace Oktagon Michal Martínek.

Professional Fighters League 2020 Michal Martínek (PFL)

V PFL bude o 1 milion dolarů bojovat i český zápasník Michal Martínek. "Blackbeard" nastupuje v těžké váze a ve stejné váhové kategorii bude bojovat i v Professional Fighters League. Střetnout by se tak mohl například i s hvězdným Mohammedem Usmanem. Rozpis zápasů zatím ještě nebyl zveřejněn.

PFL 2020 žebříčky / MMA Liga: Professional Fighters League tabulka

Po zahájení ročníku 2020 v PFL zde naleznete i přehledné žebříčky.

PFL playoff pavouk a bodování

Bodování v lize PFL je velice jednoduché. Zápasy v základní části mají tři možnosti rozhodnutí. Bodování v PFL je popsáno v následující tabulce. Jedná se prakticky o stejný bodovací systém jako například ve fotbalové Fortuna lize. Po skončení základní části přichází na řadu play-off, ve kterém vítěz postupuje do dalšího kola a poražený končí.

BODOVÁNÍ V MMA LIZE PFL 2020
Výhra 3 body
Remíza 1 bod
Prohra 0 bodů

PFL: Professional Fighters League 2020 program eventů a turnajů

Kvůli světové pandemii koronaviru byly všechny plánované eventy odlloženy. O jejich konkrétním datumu vás budeme informovat. Po vypsání turnajů zde naleznete kompletní program PFL 2020.

PFL: Professional Fighters League fight card

Fight Card turnajů americké Professional Fighters League je pravidelně nabitá známými jmény. Kromě zmíněného Usmana uvidíme v akci i Johnyho Case, Bubbu Jenkinse, nebo Lance Palmera. Kompletní fight card s programem a výsledky PFL naleznete vždy před turnajem.

PFL: Professional Fighters League livestream sledovat online živě zdarma

Zápasy v americké MMA lize Professional Fighters League můžete sledovat pomocí volně dostupných livestreamů na internetu. Tyto online přenosy jsou zcela zdarma. Další možností jsou i vdea na oficálních stránkách PFL a je pravděpodobné, že počínání českého fightera Michala Martínka uvidíme i živě v TV.

World Series of Fighting (WSOF)

World Series of Fighting je organizace, která předcházela aktuální Professional Fighters League. WSOF je tedy pouze dřívější název a v současnosti se s ním už nesetkáme.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport nyní

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 300 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.