Oktagon 19: Tereza Bledá - Ewelina Woźniak kurzy

Tereza Bledá má před sebou další MMA zápas. Na Oktagonu 19: Vémola-Mikulášek se utká s polskou Ewelinou Woźniak. Podívejte se na analýzu a návod ke sledování.

Tereza Bledá bude zápasit na Oktagonu 19 Foto: Instagram/Tereza Bledá

Oktagon 19: Tereza Bledá - Ewelina Woźniak kurzy a livestream

Aktualizováno: Tento zápas nakonec na Oktagonu 19 neuvidíme

Tereza Bledá se po úspěšné premiéře na Oktagonu 17, kde si připsala první profesionální výhru v MMA proti Marii Loiseau, vrácí zpět do boje. Na turnaji Oktagon 19 se 5. prosince 2020 utká s nebezpečnou polskou zápasnicí Ewelinou Woźniak. Klikněte zde a sledujte Oktagon 19 v livestreamu s bonusem zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Tereza Bledá se po vítězství v projektu Underground, kde porazila i Lucii Pudilovou, nebo Luciu Szabovou, dala na dráhu MMA a chce se stát nejmladší zápasnicí v UFC. Polská soupeřka je sice neporažená s bilancí 3-0, nicméně Bledá by si s ní měla bez větších problémů poradit. Ewelina Wozniak totiž nikdy v kariéře nepoměřila síly s tak kvalitními soupeřkami jako česká bojovnice. Na tiket patří výhra Terezy "Rondy" Bledé.

(Kurz na tento duel ještě nebyl vypsán, po zveřejnění ho naleznete zde)

Livestream turnaje Oktagon 19 s hlavním fightem Vémola vs. Mikulášek bude možné sledovat na Tipsport TV s bonusem zdarma. Přímý přenos 19. galavečeru Oktagon s největší pravděpodobností nebude dostupný v televizi. Jedinou možností tak budou live streamy. Alternativou k Tipsportu je samozřejmě oficiální živý přenos přes Oktagon PPV, který v předprodeji vyjde na necelých 10 eur.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.