Jak sledovat UFC FN: Woodley vs. Burns živě?

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Už dnes v noci ze soboty (30.5.) na neděli (31.5.) uvidíme UFC Fight Night: Woodley vs. Burns. Podívejte se na informace a návod na sledování.

UFC FN Woodley vs. Burns Foto: Instagram

Jak sledovat UFC Fight Night: Woodley vs. Burns? Živě v TV i online

Už dnes v noci ze soboty 30. května na neděli 31. května uvidíme další turnaj UFC Fight Night s hlavním zápasem Tyron Woodley vs. Gilbert Burns. Galavečer proběhne v Las Vegas a opět na něj nebudou mít přístup diváci. Jedinou možností pro všechny fanoušky MMA je tak přímý přenos. Klikněte zde a sledujte zdarma MMA zápasy živě.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaj UFC FN Woodley vs. Burns začíná pro české fanoušky kvůli posunu času přesně o půlnoci ze soboty na neděli. Nova Sport 2 následně od 03:00 ráno v neděli vysílá hlavní kartu. V případě, že chcete sledovat i prelims, můžete využít volně dostupné livestreamy na internetu, nebo si zakoupit placený livestream přímo přes UFC PPV. Sobota je pro fanoušky bojových sportů vynikajícím dnem, protože od 19:00 se koná i Oktagon Underground 3.

TIP: Vítěz Woodley v kurzu 1,62 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Woodley zvítězí

Favoritem hlavního zápasu mezi Tyronem Woodleym a Gilbertem Burnsem je zkušenější Woodley. Burns se v poslední době utkával s méně kvalitními soupeři a na Woodleyho mít v dnešním souboji nebude. Tyron Woodley předvede větší výdrž hlavně v závěrečných kolech. Na tiket patří jeho výhra. Nezapomeňte se podívat i na analýzu zápasu Roosvelt Roberts vs. Brok Weaver

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.