Kdy a kde sledovat OKTAGON 45 Štvanice? Livestream ▶️ zdarma (sobota)

Poslední Oktagon turnaj na pražské Štvanici se nesmí nechat ujít žádný fanoušek. Podívejte se na návod ke sledování OKTAGON 45 v sobotu zdarma v tomto článku.

Karlos Vémola se na Oktagonu 45 chce vrátit na vítěznou vlnu Foto: OKTAGON MMA

Kdy a kde sledovat OKTAGON 45 Štvanice? Livestream zdarma na Tipsport TV

Dnes v sobotu 29. července od 18:30 uvidíme Oktagon 45: Sanikidze vs. Keita, který proběhne na pražské Štvanici. Na turnaji se ukáže i Karlos Terminátor Vémola. Sobotní Štvanice je narozdíl od pátku beznadějně vyprodaná, takže jedinou možností, jak tento nezapomenutelný galavečer vidět je livestream. Klikněte zde a sledujte zdarma všechny zápasy na Oktagonu 45.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Sobotní turnaj OKTAGON 45 bude posledním galavečerem, který se bude konat na pražské Štvanici. Všechny zápasy na Oktagonu 45 můžete sledovat zcela zdarma díky livestreamu na Tipsport TV. Na webu sázkové kanceláře Tipsport stačí kliknout na záložku "Live" a následně si vybrat konkrétní duel. Na všechny fighty budou rovněž dostupné live sázky, které můžete sázet přímo v průběhu. Pro nové sázkaře je navíc připraven bonus 300 Kč zdarma za registraci.

Sledujte živě Oktagon 45 zdarma

OKTAGON 45 sobota živě v přímém přenosu a cena PPV na Oktagon TV + halftime show

Druhou možností jak sledovat OKTAGON 45 je placený stream přes Oktagon TV. Cena PPV je 13,99 eur. Na tomto placeném online streamu si budete moci vychutnat i halftime show, kterou obstará zpěvačka Elizabeth Kopecká. Výhodou je i možnost sledování v HD kvalitě a přímým nákupem zároveň podpoříte organizace Oktagon. Přímý přenos v českých sportovních televizích opět dostupný nebude.

OKTAGON 45 Štvanice zdarma na Youtube

I poslední turnaj na Štvanici - Oktagon 45 (sobota) bude nabízet úvodní fight galavečera zcela zdarma na Youtube kanále organizace Oktagon. Free Prelims obstarají Ivan Klevets a Nikolaos Serbezis. Ostatní zápasy můžete sledovat zdarma pouze na Tipsport TV.

Podívejte se na video z veřejnéhé vážení a staredownů před sobotním Oktagonem 45:

1️⃣ Kde mohu sledovat Oktagon 45 živě?

Livestream sobotního turnaje z pražské Štvanice můžete sledovat zdarma v livestreamu. Pro informace se podívejte do tohoto článku..

2️⃣ Bude možné Oktagon 45 sledovat na mobilu?

Ano, všechny livestreamy k Oktagonu 45 poběží i na chytrých telefonech a tabletech.

Kdy a kde sledovat OKTAGON 45: Magard vs. Lima? Livestream zdarma

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Karlos Vémola si naplánoval odměnu po Štvanici

Odměna za polapení Kobry? Nový přírůstek do vozového parku, plánuje Vémola

Karlos Terminátor Vémola už netrpělivě vyhlíží svůj zápas na sobotním turnaji Oktagon 45. Při té příležitosti si jasně nalajnoval, co si za...

Karlos Vémola se opět chystá do boje

Oktagon 45 Štvanice: Karlos Vémola vs. Lucas Alsina analýza, kurzy a livestream

Na sobotním turnaji Oktagon 45 na Štvanici jde do zápasu i Karlos Terminátor Vémola. ✔️ Na co si v zápase vsadit, a kde Vémolu sledovat...

Vlado Lengál předvedl další výborný výkon

Pirátův pád, Lengálův ohňostroj, nový šampion bantamu i loučící se Baba Jaga

Speciální páteční turnaj na Štvanici napsal několik hollywoodských příběhů. Kdo se zaskvěl skvělými výkony, a kdo si odnesl šťavnatý...