Jak sledovat UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira živě?

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Už dnes v noci ze středy na čtvrtek uvidíme další turnaj UFC Fight Night. Podívejte se na informace a návod ke sledování přímého přenosu.

Anthony Smith poměří síly s Gloverem Teixeirou Foto: Instagram

Jak sledovat UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira živě? Přímý přenos v TV i online

UFC Fight Night Smith vs. Teixeira proběhne už dnes 13. května v Jacksonville na Floridě. Turnaj proběhne opět bez diváků, takže jedinou možností, jak si celé UFC užít, je sledování přímého přenosu na internetu, nebo v televizi. Celkem fanoušci MMA uvidí 11 duelů, kterým vévodí hlavní zápas mezi Anthonym Smithem a Gloverem Teixeirou. Klikněte zde a sledujte živě průběh celého turnaje zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hlavní kartu turnaje UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira bude možné sledovat v přímém přenosu na sportovní televizi Nova Sport, kde samozřejmě nebude chybět ani odborný český komentář. Prelims si v Česku můžeme naladit už od jedné hodiny ranní na oficiálním livestreamu UFC, kde UFC Fight Pass vyjde na necelých 10 eur.

Pokud chcete celý turnaj UFC sledovat zcela zdarma, můžete využít volně dostupné online streamy, které naleznete na internetu. U těchto živých streamů je ovšem nutné počítat s horší kvalitou obrazu.

TIP Vítěz Anthony Smith v kurzu 1,53 sipka Vsadit u Fortuny s bonusem na MMA

Smith zvítězí

Na všechny zápasy, které uvidíme na turnaji UFC FN Smith - Teixeira je samozřejmě možné sázet. Favoritem Main Eventu je podle odborníků i sázkových kanceláří o devět let mladčí Anthony "Lionheart" Smith. Glover Teixeira je už ve svých 40 letech veteránem a v posledních zápasech sice vyhrával, nicméně jeho rychlost už jednoznačně není, co bývala. Smith bude v zápase těžit z větší mrštnosti a pohyblivosti. Na tiket patří jeho výhra.

Box - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.