Jak sledovat IAF Streetfighter? V livestreamu zdarma

Turnaje IAF Streetfighter by si neměl nechat ujít žádný fanoušek MMA. Podívejte se na návod na sledování zápasů Streetfighter živě a zdarma.

StreetFighter bude možné sledovat zcela zdarma Foto: Fortuna

Jak sledovat IAF Streetfighter živě a zdarma? V livestreamu u Fortuny

Nový projekt od organizace I Am Fighter s názvem IAF Streetfighter odstartuje prvním turnajem už v pátek 17. července. Následně každý pátek uvidíme 14 dalších pokračování. Ve třech váhových kategoriích se vždy utká 32 amatérských bojovníků a na vítěze čeká profesionální smlouva. Všechny zápasy je navíc možné sledovat bezplatně. Klikněte zde a sledujte zdarma a živě turnaje IAF Streetfighter.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Turnaje IAF Streetfighter se konají každý pátek od 20:00. Všechny souboje proběhnou podle pravidel amatérského MMA. Bojovat se nebude v oktagonu, ale na ohraničených žíněnkách. Fighteři se utkají ve třech tříminutových kolech a rozhodnout musí pouze ukončení. V opačném případě následuje pětiminutový extraround, který bude bodován rozhodčími.

Turnaje proběhnou v OC Šestka a budou bez diváků. Jedinou možností na sledování tak budou online streamy. Přímé přenosy budou dostupné vždy zdarma na Fortuna TV. Všechny zápasy tak uvidíme bez zpoždění na webu Fortuny. Další možností je sledování O2 TV Sport, která je ovšem placená. Při registraci u Fortuny navíc obdržíte i bonus na sázení, který můžete využít i k sázkám na bitvy ve Streetfighterovi.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.