Tipsport: Dvořák, Muradov a Kincl tipují zápasy na UFC 254

David Dvořák, Patrik Kincl a Makhmud Muradov ve spolupráci s Tipsportem zveřejnili svoje predikce na nadcházející turnaj UFC 254. Bude se radovat Khabib, nebo Gaethje?

Hvězdy MMA sází na UFC 254 u Tipsportu Foto: Tipsport

Dvořák, Muradov a Kincl tipují na Tipsportu zápasy UFC 254

Česká MMA elita tipuje zápasy na UFC 254, kde se v titulovém fightu utkají Khabib Nurmagomedov a Justin Gaethje. Galavečer proběhne už tuto sobotu 24. října na ostrově Yas. Start hlavní karty je naplánován na 20:00 našeho času. Klikněte zde a vsaďte si podle tipů MMA hvězd u Tipsportu.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

David Dvořák ve své analýze na Tipsportu k titulovému zápasu na UFC 254 mezi Nurmagomedovem a Gaethjem věří dagestánskému fighterovi. Podle jeho názoru je nejlepší sázkou na tiket výhra Khabiba na body. Nepředpokládá totiž, že by se Khabibovi podařilo Gaethjeho ukončit před limitem.

TIP Davida Dvořáka: Khabib zvítězí na body v kurzu 3,75 sipka Vsadit u Tipsportu

Khabib zvítězí na body

Makhmud Muradov rovněž tipuje výhru Khabiba Nurmagomedova, nicméně pro sázku raději zvolil tip na počet zahájených kol. Podle Muradova, který má zápas příští týden na UFC FN 181, uvidíme minimálně 3 kola v kurzu 1,60.

TIP Macha Muradova: Počet zahájených kol +2,5 v kurzu 1,60 sipka Vsadit u Tipsportu

Minimálně 3 kola

Patrik Kincl zvolil na svůj tiket o poznání odvážnější volbu, kromě toho, že si na Tipsportu můžete prohlédnout jeho tiket čítající hned 7 zápasů UFC 254, tak favorizuje Justina Gaethjeho. Kurz na výhru amerického bojovníka je 3,52.

TIP Patrika Kincla: Zvítězí Justin Gaethje v kurzu 3,52 sipka Vsadit u Tipsportu

Gaethje zvítězí

Další vsazené zápasy českých MMA zápasníků naleznete na jejich tiketech u sázkové kanceláře Tipsportu.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.