Submission Underground 12 fight card a livestream

Milovníci grapplingu už netrpělivě vyhlíží turnaj Submission Underground, který proběhne dnes v noci 29. března. Podívejte se na návod na livestream.

Submission Underground 12 Foto: Instagram

Jak sledovat Submisssion Underground 12? Přímý přenos na internetu

Kromě MMA eventů můžeme tento víkend sledovat i zápasy Submission Underground 12, která slibuje parádní podívanou skutečných mistrů grapplingu. Hlavním fightem bude duel Kevin Casey vs. Craig Jones. Kvůli posunu času budou moci diváci v Česku sledovat celý turnaj od půlnoci z neděle na pondělí.  Klikněte zde a sledujte souboje v bojových sportech živě a zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Zápasy na Submission Underground 12 proběhnou kvůli současné pandemii koronaviru bez diváků. Jedinou možností jak celý turnaj sledovat je tak pomocí přímého přenosu. Všechny souboje bude možné vidět prostřednictvím livestreamů, které jsou zcela zdarma.

Tyto online přenosy budou volně dostupné na internetu, občas ovšem musíte počítat s horší kvalitou obrazu. Turnaj Submission Underground budy vysílán živě i na UFC Fight Pass, které vyjde na necelých 10 eur.

Submission Underground 12 Fight Card a kurzy, program a výsledky

Favoritem hlavního souboje je Craig Jones, který by měl v tomto duelu jednoznačně dominovat. Na jeho straně jsou zkušenosti, lepší technika a zároveň i větší připravenost. Cokoliv jiného než výhra Jonese by byla obrovským překvapením, a proto se vyplatí na tiket přidat jako takzvanou tutovku.

TIP Vítězství Jones zvítězí v kurzu 1,05 sipka Vsadit u Tipsportu

Jones zvítězí

Kompletní seznam zápasů naleznete na této přehledné fight card Submission Underground 12.

SUBMISSION UNDERGROUND 12: FIGHT CARD
Kevin Casey vs. Craig Jones
Jake Ellenberger vs. Ben Egli
Bobby Emmons vs. Juan Bernardo
Logan Skinner vs. Cris Lencioni
Matt Stringham vs. Joe Levasseur
Thomas Patrick vs. Alex Xander Larmey
Cody Kenaga vs. John Simon
Lee Flores vs. Don Stoner
Amanda Loewen vs. Roxanne Modafferi

Sleduj video zde

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.