Špatná zpráva! UFC 249 se bohužel definitivně odkládá

Konec nadějí. UFC 249 je definitivně odloženo na neurčito. Dana White nakonec musel ustoupit nátlaku ESPN.

Ferguson se nakonec v nejbližší době o titul neutká Foto: ČTK/AP/Kamil Krzaczynski

UFC 249 zrušeno kvůli koronaviru a ostatní UFC eventy odloženy na neurčito

V noci na pátek zastihla fanoušky MMA špatná zpráva. UFC 249 se totiž navzdory všem snahám a ujišťování ze strany ředitele UFC Dany Whitea bohužel ruší. V poslední době to vypadalo, že se turnaj uskuteční v Kalifornii, nicméně podle aktuálních zpráv se tento galavečer nakonec konat nebude. Důvodem jsou stále problémy s pandemií koronaviru. Stanice ESPN navíc Whitea důrazně požádala, aby celou akci odsunul.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Startovka na UFC 249 měla být i po odstoupení Khabiba Nurmagomedova opravdu nabitá. O titul se měli utkat Tony Ferguson a Justin Gaethje. Hlavní předzápas měla obstarat dvojice Namajunas - Andrade a i ostatní fighty by rozhodně stály za pozornost.

Pandemie koronaviru ovšem bohužel neumožňuje konání sportovních akcí v USA a komplikuje MMA eventy i jinde na světě. Kromě Běloruska, kde se stále hraje i fotbalová liga, se většina zemí uchýlila k zákazu většiny sportovních klání. V Česku se ale možná blýská na lepší časy, protože organizace Oktagon přišla s projektem Oktagon Underground, který by se měl konat i v době karantény.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.