Online registrace u Tipsportu: Vyzvedněte si 500 kč na MMA

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sázková kancelář Tipsport nabízí novým hráčům 500 Kč za online registraci a bonus k prvnímu vkladu až do 50 000 Kč. K tomu navíc můžete zdarma sledovat livestreamy.

Zaregistrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč Foto: Tipsport

Vyzvedněte si 500 Kč za registraci a vstupní bonus až 50 000 Kč u Tipsportu

Sázková kancelář Tipsport nabízí možnost registrace i následného ověření účtu z pohodlí domova. Jako nový uživatel navíc získáte i bonus 500 Kč a možnost bonusu na první vklad až do 50 tisíc korun. Na Tipsportu si rovněž můžete vychutnat bohatou nabídku sázek na bojové sporty a přímé přenosy z turnajů MMA zcela zdarma. Klikněte zde a vyzvedněte si 500 Kč zdarma.

MMA - sleduj průběh zápasu zde

Registrace u sázkové kanceláře Tipsport je velice jednoduchá a celou jí můžete vyřešit online. Nejprve klikněte zde na registrační formulář a pravdivě vyplňte vaše údaje. Následně obdržíte potvrzovací e-mail a provedete ověření totožnosti. To lze v současnosti udělat zcela online díky spolupráci s Tipsportu s bankami.

Váš bonus za registraci v hodnotě 500 Kč můžete ihned využít například na sázení zápasů UFC, nebo tipnout vítěze duelů v organizaci Oktagon. Zároveň se můžete těšit i na bonus k prvnímu vkladu až do výše 50 000 Kč. Ten získáte v hodnotě vašeho prvního depozitu, takže pokud vložíte např. 1500 Kč získáte vstupní bonus 1500 Kč atd.

Jak se zaregistrovat s sledovat livestreamy MMA u Tipsportu zdarma? Návod

Po registraci u sázkovky Tipsport můžete zcela zdarma sledovat velké množství livestreamů. Kromě fotbalových lig, NHL, nebo například tenisu, samozřejmě v nabídce naleznete i online streamy z bojových sportů. Například přenosy zápasů organizace Oktagon jsou v nabídce Tipsportu vždy.

  1. Klikněte zde a v rychlosti si založte účet u Tipsportu
  2. Nyní můžete 7 dní sledovat všechny přímé přenosy MMA a dalších sportů bez omezení. Následně je potřeba vsadit 30 Kč za měsíc.
  3. Vstupní bonus za provedení registrace v hodnotě 500 Kč obdržíte okamžitě. Pokud máte účet u České spořitelny, Air Bank, Equa Bank, ČSOB, či Monety je možné se ověřit kompletně online.
  4. TIP pro vás: Vstupních 500 Kč vám bez problému vystačí na kompletní sledování Oktagonu Underground, včetně finálových zápasů.

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.