Kdy zápasí Lukáš Krpálek na MS v judu 2024 Abú Dhabí: Aktuální info a kurzy

Získej BONUSY za registraci ZDARMA

Online sázková kancelář Betano

Ke vkladu až 3 000 Kč + 1 000 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Tipsport

Ke vkladu až 50 000 Kč + 500 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
Online sázková kancelář Fortuna

Ke vkladu až 6 000 Kč + 300 Kč zdarma

VSAĎ TEĎ
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejlepší český judista Lukáš Krpálek jde do boje o titul mistra světa v judo pro rok 2024. V Abu Dhabi se ve čtvrtek pokusí získat další cenný kov do své bohaté sbírky. Informace o kurzech a programu vám přinášíme v článku.

ZÁPASYLIVE STREAM

Lukáš Krpálek ve finále MS v roce 2023 Foto: Profimedia

Lukáš Krpálek judo Mistrovství světa 2024

Mistrovství světa v judo 2024 má ve čtvrtek 23. května na programu i boje ve váze nad 100 kilogramů. Na tatami v Abu Dhabi uvidíme největší české želízko v ohni – Lukáše Krpálka. Dokáže ještě vylepšit loňskou druhou příčku a vystoupat až na samotný vrchol? Vsaďte si na MS v judu 2024 ZDE.

Zápasy ve váhové kategorii nad 100 kilogramů startují v dopoledních hodinách a my vás o přesných časech budeme informovat v tomto článku. Do té doby si můžete vsadit na celkové umístění nejlepšího českého judisty, ale i dalších závodníků, s bonusem 300 Kč za registraci u Fortuny.

Zaregistruj se online a vsaď si u Fortuny

Judo MS 2024 dnes – Krpálek online výsledky a sázkový tip

Letošní MS v judu je generálkou na LOH 2024 v Paříži, které startují 26. července a pro Lukáše Krpálka jsou jednoznačnou prioritou. To však nic nemění na tom, že se „Krpoš“ pokusí na mistrovství světa zopakovat tažení z minulého roku.

Před rokem v Dauhá se mu podařilo probojovat až do finále, kde ve váze do 100 kilogramů padl až s Armanem Adamianem a získal stříbrnou medaili. Pro letošní MS a Letní olympijské hry se ovšem vrací do váhové kategorie nad 100 kilogramů. Sázková kancelář Fortuna vypsala kurzy na celkové umístění a jeho účast ve finále ohodnotila pěkným kurzem 2,45.

TIP: Krpálek bude ve finále, v kurzu 2,45 sipka Vsadit u Fortuny ZDE

kurzy ms judo 2024

Přestože se Krpálek krátce před odletem do Abu Dhabi vrátil z náročného přípravnému kempu v Japonsku, má na MS v Abu Dhabi ty nejvyšší ambice, což potvrdil v rozhovoru krátce před šampionátem.

Krpálek se ve svém prvním zápase na MS střetl se Sabou Inaneishvilim. Vyrovnaný duel rozhodla akce v závěru, při níž si Gruzínec přivodil zranění a nemohl pokračovat. Soupeře a časy najdete v této tabulce.

VÝSLEDKY – LUKÁŠ KRPÁLEK MS 2024
Lukáš Krpálek na MS 2024 obsadil konečnou 5. příčku
O 3. místo 🥉 Krpálek (wazari) vs. Bašajev
Semifinále Krpálek (wazari) vs. Kim Min-čong
Čtvrtfinále Krpálek (ipon) vs. Granda
3. kolo Krpálek (ipon) vs. Dragič (Slovinsko)
2. kolo Krpálek vs. Inaneishvili (Gruzie)

Lukáš Krpálek v TV živě na ČT Sport a online live stream

Uvidíme, zda bude možné sledovat cestu Lukáše Krpálka na mistrovství světa 2024 v televizi živě. V minulosti velké akce v judo vysílala stanice ČT Sport. Zda však zařadí judistické zápasy do svého vysílání i během nabitého programu probíhajícího MS v hokeji, se teprve uvidí.

Je možné, že přímý přenos z MS v judu bude k dispozici online na sport.ceskatelevize.cz. Bude Krpálek ve finále jako v roce 2023? Boj o zlato z minulého roku si můžete připomenout v tomto videu:

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Fortuna

FORTUNA - získej bonus až 6 000 Kč + 300 Kč

Vyber si z široké nabídky sázkových příležitostí. Zaregistruj se online a získej 300 Kč zdarma za ověření účtu a bonus až 6 000 Kč ke vkladu.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Fortuny

*️⃣ V kolik hodin bude dnes Lukáš Krpálek na MS v judu 2024?

Judista Lukáš Krpálek jde do bojů o cenné kovy na MS v Abu Dhabi ve čtvrtek 23.5. Podrobné informace si přečtěte uvnitř článku tady.

*️⃣ Kde sledovat Mistrovství světa v judo 2024 Krpálkem živě?

Informace o živém přenosu zápasů Lukáše Krpálka na MS 2024 ve váze nad 100 kilogramů vám přinášíme uvnitř článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

Detailní záběr na karfiol

Karfiolové (květákové) uši zápasníků: jaká je příčina?

Možná jste si už někdy položili otázku,☝ proč mají zápasníci různých bojových odvětví na první pohled zdeformované a nehezky vypadající...

PML 10 v Nitre

PML 10 - aktuální informace, program, kurzy, výsledky a livestream

Slovenská organizace Professional Muaythai League ▶ přichází s dalším turnajem, který má velice zajímavou kartu. Víc o zápasech a kurzech v...