David Dvořák se posunul na 11. příčku v žebříčku UFC!

David Dvořák se po fantastickém představení proti Jordanu Espinosovi posunul v žebříčku UFC. Aktuálně je pouze jedno místo od elitní desítky.

David Dvořák se po další výhře posunul na 11. pozici v žebříčku UFC Foto: ČTK/Vondrouš Roman

UFC žebříček: David Dvořák se posouvá na 11. příčku ve flyweight

David "Undertaker" Dvořák má za sebou druhý úspěšně zvládnutý zápas v UFC. Proti Jordanu Espinosovi na UFC FN: Covington vs. Woodley skvěle využil připravenou strategii a svému soupeři dobře mířenými kopy naprosto znemožnil rychlý pohyb. Právě tím Espinosa v minulých zápasech vždy hrozil. Klikněte zde a vsaďte si na UFC s bonusem na MMA zdarma.

Vsaď si na MMA - aktuální kurzy ZDE

Český bojovník David Dvořák se díky výhře nad Jordanem Espinosou posunul ze 14. místa na dělené 11. místo, což je skvělý výsledek. Z Čechů je výše postaveným fighterem pouze Jiří Procházka, který bojuje v light heavyweight divizi.

Po výhře na turnaji UFC se Dvořák podle svých slov po ošetření na oslavu zastavil i v casinu. Zde se mu ovšem až tolik nedařilo a nakonec prohrál 5 dolarů. Další soupeř pro Undertaker zatím není znám, ale pokud se podíváme na elitní desítku muší váhy, je už teď jisté, že Davida budou čekat opravdu velmi kvalitní protivníci.

ŽEBŘÍČEK UFC FLYWEIGHT
Šampion Deiveson Figueiredo
1 Joseph Benavidez
2 Brandon Moreno
3 Askar Askarov
4 Alex Perez
5 Alexandre Pantoja
6 Jussier Formiga
7 Kai Kara France
8 Rogerio Bontorin
9 Brandon Royval
10 Matt Schnell
11 Raulian Paiva
11 David Dvořák
13 Tim Elliott

Využij skvělý bonus pro nové sázkaře

Zaregistruj se v online sázkové kanceláři Tipsport a získej bonus 500 Kč jen za registraci

TIPSPORT - získej bonus až 50 000 Kč + 500 Kč

Zaregistruj se online u Tipsportu a zapoj se do komunity sázkařů. Získej bonus 500 Kč zdarma a navíc bonus ke vkladu až 50 000 Kč.

KLIKNI ZDE a vsaď si u Tipsportu

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.