Akční promo kód Chance a bonus za registraci - info a návod

V tomto článku si ukážeme všechny výhody jednoduché online registrace u Chance a dozvíte se vše o aktuálních bonusových promo kódech.

Založte si účet u Chance a získejte 200 Kč zdarma za registraci Foto: Chance

Hodnocení Chance: 9,8/10

 • Kurzová nabídka: K dispozici je široká nabídka a mnoho kurzových variant
 • Uživatelské prostředí: Přehlednost a snadná orientace v aplikaci i na webu
 • Bonusy, akce: Pravidelné soutěže i zábavné akce s řadou výhod

Aktuální Chance promo kód a registrační bonus bez vkladu Chance

Chance je u nás zaběhnutou sázkovou kanceláří i online casinem, na kterou mnoho hráčů nedá dopustit. Není žádným tajemstvím, že spadá pod holding Tipsport, což samo o sobě přináší celou řadu benefitů a výhod.

Úsměv na tváří vám vyčaruje už počáteční registrační bonus 200 Kč. Ten obdržíte zdarma za dokončení registrace a výbornou zprávou je, že kompletní proces založení účtu zabere dohromady jen několik minut.

Vše je snadné a intuitivní, díky čemuž zvládne registraci u Chance opravdu každý. Žádný registrační bonus hledat nemusíte, protože ho není nutné zadávat. Stačí kliknout ZDE a pohodlně online se registrovat na mobilu PC, či tabletu.

hraj-online-chance-590-1

Pokud ještě váháte, následující body vám pomohou při rozhodování. Tady jsou některé výhody, které na hráče u Chance čekají.

 1. Příjemné uživatelské prostředí a komunita sázkařů
 2. Přehledná a široká nabídka
 3. Jedna z nejlepších mobilních aplikací
 4. TOP sázkové kurzy a mnoho různých variant
 5. Pravidelné soutěže a akce o bonusy (goldeny)
 6. Fórum, analýzy, blogy, tiket aréna

Chance bonus dnes

Chance bonus bez vkladu čeká na každého nově registrovaného sázkaře či hráče. Při vyplňování online registračního formuláře sice narazíte na pole pro akční kód, nic ale zadávat nemusíte. Nárok na bonus vám vzniká automaticky. Toto políčko je zde momentálně připraveno spíše pro budoucí účely, v současnosti žádný efektivní význam nemá.

Pojďme si to tedy shrnout krok po kroku:

 • Ze všeho nejdříve si sipka ZALOŽTE ÚČET U CHANCE ZDE
 • Dostanete 200 Kč ihned na váš herní účet za dokončení registrace
 • 100 % vstupní bonus ke vkladu až do výše 2000 Kč – info zde
 • Vegas vstupní bonus až 25 000 Kč – info zde
 • Sportovní livestreamy na Chance TV

Výjimkou, kdy se teoreticky může naskytnout příležitost zadávat speciální Chance promo kód, je u například u občasných akcích na stadionech, či jinde v „terénu“. Zde můžeme zmínit, že druhá nejvyšší hokejová soutěž u nás nese oficiální název Chance liga.

Nejdůležitější informací pro všechny nové hráče ale zůstává, že žádným registračním promo kódem nevzniká u Chance jakýkoliv bonus navíc, přestože tuto možnost hráči opakovaně vyhledávají. Nemusíte se ale obávat, že se ochudíte o jakýkoliv extra bonus navíc.

Hledání informací k termínům jako je například "VIP kód Chance registrace", nebo "Chance Vegas bonus dnes", jsou spíše mrháním času, který se dá využít mnohem atraktivněji.

Je sice pravdou, že v roce 2023 plánuje Tipsport a potažmo Chance jisté změny co se týče promo kódů, žádné konkrétní informace ale doposud k dispozici nejsou. Jakmile budou oznámeny změny, najdete je samozřejmě přehledně a na jednom místě právě v tomto článku.

Casino Chance Vegas

Pokud jste už někdy o Chanci slyšeli, je možné, že to bylo díky oblíbenému online casinu Vegas, které nabízí obrovské množství výherních automatů od různých provozovatelů a s různým konceptem, jackpoty i motivy.

Nechybí ani pravidelné promo akce, jejichž součásti jsou často free spiny, ať už bez podmínek, nebo za vklad a následné protočení. Rozhodně se ale budete u Chance královsky bavit.


*️⃣ Jaký je akční promo kód u Chance 2023?

Sázková kancelář Chance má pro nové hráče připravený vstupní registrační bonus 200 Kč i celou řadu dalších výhod. Kompletní informace vám přinášíme uvnitř článku.

Hrajte zodpovědně a pro zábavu! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Využití bonusů je podmíněno registrací u provozovatele - více zde.